Lucky 81

Lucky 81


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Lucky 81 za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Máj 2016
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 7/81
Výhernosť (RTP): 95%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, progresívne Jackpoty, automatická hra

Ovocná klasika Lucky 81

Pokiaľ hľadáte nenáročný online výherný automat so solídnymi možnosťami na zisk výherných kombinácii, potom je čas zahrať si Lucky 81 od spoločnosti Apollo Games. Dokáže pretransformovať 7 základných výherných línii až na 81 spôsobov, ako vyhrať.

Lucky 81 je 4-valcový ovocný automat s 3 riadkami a 7 výhernými líniami. Tie sa však po vytočení bonusového symbolu dokážu rozšíriť o ďalších 74, čiže naraz môžete hrať až s 81 výhernými líniami. Kombinácia na tomto automate je výherná vtedy, ak vytočíte 4 rovnaké symboly v rámci danej výhernej línie. No za štyri citróny, pomaranče alebo čerešne dostanete iba 1-násobok stávky, za štyri slivky alebo kivi 2-násobok, za štyri zvončeky alebo melóny 10-násobok. Dosť málo, však? O to častejšie ale tieto výhry padajú. No za štyri Sedmičky je to už 50-násobok, no a najviac až 150-násobok stávky získate za štyri divoké symboly (Lucky 81).

Divoký symbol zvyšuje výherné línie

Symbol Lucky 81 je Wild symbolom a ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. V momente, keď sa na akomkoľvek valci objaví, rozšíri základných 7 výherných línii na 81. Gong vás vždy na to upozorní ešte pred samotným dotočením valcov.

No okrem toho spestrenia už na výhernom automate Lucky 81 žiadne iné bonusové vlastnosti nenájdete. Hra však pôsobí veľmi príjemne, dokonale si pri nej oddýchnete. Ak máte teda radšej obyčajné ovocné automaty s menej komplikovanou bonusovou štruktúrou, vrelo vám ho odporúčame. Divoký symbol sa na valcoch objavuje pomerne často, čiže žiadna nuda to nebola.

Automat Lucky 81 na eTipos.sk aj s progresívnymi Jackpotmi

Jednoduchý a svižný ovocný online slot Lucky 81 si môžete zahrať aj na Slovensku napríklad v online kasíne eTipos.sk. Nižšie výhry základných symbolov sú výborne vykompenzované frekvenciou s akou padajú. Táto hra od Apollo Games je zároveň na etipos.sk aj súčasťou platformových Jackpotov. Tieto progresívne Jackpoty, ktoré neustále narastajú, sú rozdelené do troch kategórií – Gold, Silver a Bronze. Ich hodnoty vidíte priamo nad valcami. Stačí hrať a mať kus šťastia. A čo keď sa usmeje práve na vás?

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games