Midnight Fruits 81

Midnight Fruits 81


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Midnight Fruits 81 za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Október 2018
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 94,9 %
Volatilita: Stredná
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Cashback bonus, autoplay

Ovocné online automaty sú klasika klasík. Nič tradičnejšie na poli online automatov nenájdete. Prežili od úplných začiatkov hazardného priemyslu a ani zďaleka sa ešte nechystajú do dôchodku. Aj my sme často prekvapení, čo všetko sa dá ešte vymyslieť na točiacich sa valcoch s ovocnými symbolmi. Existujú spoločnosti, ktoré stále vedia priniesť aj do tohto mierne zatuchnutého rybníka niečo nové. Apollo Games to skúsili v online automate Midnigt Fruits 81 so slušnou porciou výherných línií a kreatívnym vizuálom. Vyšlo im to?

Polnočný svet neónov

Midnight Fruits nie sú úplne najklasickejším predstaviteľom ovocných slotov. Predsa len sú tu 4 valce, čo nie je úplne najpoužívanejšia konfigurácia. Tri riadky sú bežné, no výnimočným tento online automat robia výherné línie. Je ich až 81 a sú fixné, takže si ich počet si počas hrania nemáte ako zmeniť.

Čo však udrie do očí ešte viac ako štvorica valcov na hracej obrazovke, je vizuál automatu. Tá 81tka v názve je síce odkazom na počet výherných línií, no úplne v pohode by to mohla byť aj narážka na rok, z ktorého si automat bral inšpiráciu. Práve 80te roky boli totiž silným obdobím neónových farieb a nápisov. Ak si pamätáte originálny kultový film Tron práve z tohto obdobia, viete o čom hovoríme.

Neóny sú totiž to hlavné čo počas hrania vidíte a musíme uznať, že to má svoje čaro. Namiesto klasických kreslených symbolov ovocia na vás blikajú ich neónové kontúry a keď už nič iné, aspoň to vyzerá zaujímavo a originálne. Niekedy je síce toho blikania až príliš, ale zvykli sme si a páčilo sa nám to.

Málo bonusových funkcií

Nie so všetkým sme však boli spokojní. Mierne nás sklamali herné bonusy. Chápeme, že hlavným lákadlom je 81 línií vyplácajúcich výhry, ale jeden chabý Wild symbol a Cashback bonus sú podľa nás málo na to, aby sme pri hre vydržali dlhšie.

Wild symbol pritom nemá žiadnu špeciálnu funkciu, nie je expanzívny, ani nenásobí výhry. Jednoducho je to žolík, ktorý môže nahradiť symbol chýbajúci v niektorej z výherných kombinácii. Nič viac.

Cashback bonus je síce zaujímavejší, no nie je to nič, čo by vás zdvihlo zo stoličky. Jeho princíp je v tom, že sa počas hrania náhodne aktivuje a po skončení daného kola vám môže vyplatiť peniaze navyše. Nič viac tu nie je, hoci sme poctivo hľadali a prezreli všetky kúty automatu.

Zahrajte si Midnight Fruits 61 v kasíne zadarmo

Online slot Midnight Fruits by sme určite hodnotili lepšie, ak by nás nesklamali chabé bonusy. Pokiaľ však nepatríte k tým, pre ktorých sú bonusové funkcie dôležité a potrpíte si skôr na grafiku, môže byť tento automat vaša šálka kávy. Vyskúšať si ho môžete zahrať aj zadarmo, kľudne aj v rýchlom režime autoplay. Ponúkne vám ho napríklad online kasíno Tipsport či RIO sekcia automatov na Doxxbete. Ak máte radi disco z osemdesiatych rokov, minimálne by ste mali skúsiť roztočiť valce.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games