El Dorado Treasure

El Dorado Treasure


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat El Dorado Treasure za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 94,40%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: expandujúci Wild symbol, násobitele výhier, automatická hra

El Dorado Treasure

Autori online slotov zo spoločnosti Apollo Games sa pri tvorbe tejto hry nechali inšpirovať legendou o El Dorade, ktorá je úzko spätá s mýtickým náčelníkom domorodcov menom Muisca. Podľa povestí tamojší indiánski náčelníci zmývali zo seba zlatý prach, ktorým boli rituálne posypaní. Tento akt mal symbolizovať obrovský výskyt zlata a bohatstva v okolí. Či slávne El Dorado skutočne jestvovalo, je otázne. Španielski dobyvatelia tomu verili a do Latinskej Ameriky organizovali jednu výpravu za druhou.

Vráťme sa však k nášmu online hraciemu automatu. El Dorado Treasure obsahuje 5 valcov, 3 riadky a 5 fixne daných výherných línií. Kombinácia je výherná vtedy, ak sa na valcoch zľava doprava zobrazia aspoň 3 rovnaké symboly v neprerušovanom slede. Rovnako ako my, aj vy by ste zrejme pri tomto slote očakávali, že bude posiaty atraktívnymi bonusovými funkciami, ktoré by symbolizovalo nablýskané bohatstvo spojené s bájnym El Doradom. Nuž, ale na rozdiel od automatu Aztec Jaguar od Synot Games ostanete možno zaskočení. Tých bonusov tu až tak veľa nie je. Avšak treba dodať, že niečo sa tu predsa len našlo.

Expandujúci Wild symbol a násobitele výhier

Dôležitým symbolom je jašterica, ktorá je Wild symbolom. Je žolíkom a v prípade potreby dokáže nahradiť akýkoľvek symbol, aby vytvorila výhernú kombináciu. Čo je dôležité, Wild symbol má v sebe ukrytú expandujúcu vlastnosť. Ak sa teda jašterica objaví kdekoľvek na valcoch a vytvorí výhernú kombináciu, rozšíri sa po celom valci, po čom môžu vzniknúť ďalšie nové výherné kombinácie.

K atraktívnejším výherným kombináciám vám môžu pomôcť aj násobitele výhier. Pokiaľ by sa vám podarilo vytočiť na prvých troch valcoch zľava jeden zo symbolov A, K, Q alebo J, výhra sa vynásobí x3. Ak by to bolo na prvých štyroch alebo všetkých piatich valcoch, výhra sa vynásobí x4 resp. x5.

Automat v ponuke kasína eTipos.sk

Aj keď automat El Dorado Treasure neponúka nič zvláštne, kombinácia expandujúcich Wild symbolov s násobiteľmi výhier úplne postačuje na to, aby ste sa pri hre zabavili a zažili vzrušujúce okamihy. Tento výherný automat má v ponuke aj online slovenské kasíno eTipos.sk, kde si ho môžete na skúšku zahrať aj úplne zadarmo. Ak ešte nemáte svoj hráčsky účet v online kasíne, nezabudnite využiť všetky kasínové bonusy a výhody pre nových hráčov.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games