Smiling Joker

Smiling Joker


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Smiling Joker za reálne peniaze v kasíne EuroGold.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Retro automat s ovocnými symbolmi
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Gamble (Risk), progresívne Jackpoty, automatická hra

Trojvalec s 27 výhernými líniami

Pokiaľ by sa konalo nejaká hlasovanie o najjednoduchšie online hracie automaty, Smiling Joker by sa nepochybne dostal aspoň do finálovej fázy. Apollo Games v ňom poskytuje hráčom zjednodušený herný zážitok, ktorý je minimalistický v porovnaní s niektorými inými retro automatmi vybavenými základnými bonusmi. Získa si vašu priazeň?

Smiling Joker je 3 valcový automat s 3 riadkami a 27 výhernými líniami. V prípade viacerých výhier na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry automaticky sčítajú. Ide o veľmi jednoduchú hru, no predstavuje celkom prijateľnú zmenu oproti komplikovaným moderným online automatom. Má nenáročné ovládanie a nechýba možnosť automatického točenia. Grafika ničím neohuruje, podobá sa mnohým obdobným automatom. Hudba tu nie je žiadna, dokonca ani počas točenia valcami. Veselšie tóny zaznejú len vtedy, ak dosiahnete nejakú výhru.

Aktivujte Jokera

Na valcoch sa strieda sedem symbolov – šesť ovocných a Joker (Wild). A práve symbol Joker je v hre jediným bonusovým symbolom, ktorý v prípade potreby doplní chýbajúci symbol do výhernej kombinácie. Má to však jednu dôležitú podmienku. Divoký symbol je aktívny, ak hráte aspoň za 20 centov (teda dvojnásobok minimálnej stávky). Pokiaľ by ste teda točili valcami len za 10 centov, Joker by bol len obyčajným výherným symbolom vyplácajúci 10-násobok stávky. A to by malo za následok aj nižšie RTP. A to je čo sa týka bonusov všetko. Ak ich potrebujete viac, vyskúšajte si novšiu verziu Smiling Joker 2, kde sú Wild symboly aspoň dva.

A vlastne eľte niečo tu je. Každú výhru sa môžete pokúsiť niekoľkokrát zdvojnásobiť, na čo slúži klasická funkcia Gamble. V tejto minihre musíte uhádnuť farbu zakrytej karty. No nesprávny tip znamená stratu aj tej pôvodnej.

Smiling Joker v kasíne EuroGold úplne zadarmo

Smiling Joker môže, ale nemusí, obsahovať Apollo progresívne jackpoty. Inde na ňom môžete nájsť zase lokálne jackpoty daného kasína. Online hrací automat Smiling Joker hráčov bažiacich po moderných slotoch s prepracovanými bonusmi a špeciálnymi funkciami asi nezaujme. Ale 3-valec s 27 výhernými líniami a Wild symbolom si určite zaslúži pozornosť. Nájdete ho napríklad aj v kasíne EuroGold Game, kde si ho môžete vyskúšať v demoverzii úplne zadarmo. Sami uvidíte, aký má u vás potenciál.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games