Ultimate Crystals

Ultimate Crystals


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Ultimate Crystals za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Automaty plné pokladov
Dátum vydania: Október 2019
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 95 %
Volatilita: Stredná (3/5)
Mobilná verzia: Áno (verzia Ultimate Crystals GO)
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, respiny, automatická hra

Ligotavé drahokamy a ešte ligotavejšie výhry automatu

Diamanty, smaragdy, rubíny, či zafíry. Nablýskané drahokamy sú súčasťou online hracieho automatu Ultimate Crytals od spoločnosti Kajot. A netočia sa na ňom len vzácne kamene. Nájdete na ňom aj niekoľko fantastických špeciálnych funkcií, vďaka ktorým má hra potrebný náboj.

Výherný automat tvorí 5 valcov a 3 riadky. Čo sme si na automate Ultimate Crystals všimli ako prvé bolo, že výherné kombinácie na ňom platia v oboch smeroch, čiže zľava doprava a sprava doľava. Pokiaľ by sa vám podarilo vytočiť výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, ktorých je mimochodom 10, všetky výhry sa sčítavajú. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia.

Okrem trblietavých drahokamov sa na valcoch točia aj symboly BAR-ov a sedmičiek. A práve tieto dva symboly majú na slote najvyššiu hodnotu. Za tri BAR-y získate 5-násobok stávky, za štyri je to 20-násobok, no a za päť dokonca až 25-násobok stávky. Nezdá sa vám veľa? Tak poďme na bonusy.

Expandujúci Wild symbol a re-spiny na Ultimate Crystals

Ultimate Crystals disponuje iba jediným bonusovým symbolom. Je ním Expandujúci Wild symbol, ktorý sa točí na druhom, treťom a štvrtom valci. Okrem toho, že v pozícii žolíka automaticky dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, dokáže aktivovať ešte jeden špeciálny jav. Akonáhle sa objaví na ktoromkoľvek z troch spomínaných valcov, rozšíri sa (expanduje) na všetky tri riadky. Tým pádom je šanca na zisk viacerých výherných kombinácii oveľa väčšia. Následne sa spustí jeden bezplatný re-spin aj so „žolíkovým valcom“. Ak by sa po tomto re-spine objavil na automate ďalší Wild symbol, znova sa valec zmení na divoký a spustí sa ďalší re-spin. Maximálne je teda možné získať tri re-spiny za sebou. Nám sa podarilo vytočiť za sebou najviac dva, no vy budete mať možno viac šťastia. Treba vyskúšať.

Ultimate Crystals zadarmo až v 2 slovenských kasínach

Chcete si uchmatnúť nejaký vzácny drahokam vo forme výhry? Kto by nechcel... Tak dlho neotáľajte, aby ste nepremárnili svoju šancu. Hrací automat Ultimate Crystals si môžete zahrať aj v dvoch slovenských online kasínach, buď na Tipsporte, alebo v SynotTip casine. V oboch prípadoch to je možné i zadarmo bez registrácie. Záleží už len na vás, ku ktorému z nich viac inklinujete. Pokiaľ sa medzi nimi neviete rozhodnúť, uľahčíme vám to. Prečítajte si naše recenzie slovenských kasín na casinosearch.sk. Veľa šťastia!

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games