Solar God

Solar God


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Solar God za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Púštne automaty
Dátum vydania: December 2020
Valce: 6 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): V kasínach môže byť nastavené rôzne: 88,00% - 98,00%
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Egyptský výherný automat Solar God

Vzdajte úctu staroegyptským bohom. Boh slnka bol kedysi uctievaný po celej planéte, najmä v starovekom Egypte. Získajte si jeho dôveru na online hracom automate Solar God a on vás za to patrične odmení. Predstavujeme vám ďalší zaujímavý výherný slot od spoločnosti Synot Games.

Solar Gold je ďalší zo stoviek hracích automatov, ktoré sú zamerané na staroveký Egypt. Táto nevyčerpateľná téma prináša so sebou mnoho skvelých príležitostí na dosiahnutie parádnych výhier. Samotná skladba slotu to len potvrdzuje. Ide o Automat pozostáva zo 6 valcov, 4 riadkov a 30 fixne daných výherných línií. Výherné kombinácie platia zľava doprava s tým, že začínať musia na prvom valci vľavo a pokračovať opačným smerom. Na vyskladanie výhernej kombinácie potrebujete 3 až 6 rovnakých symbolov. Tých je v hre šesť, najlepšie plateným je faraón s kráľovnou, ale aj Horovo oko a nílsky kríž.

Grafika je na automate Solar Gold veľmi príjemná a pútavá. Tmavomodré valce sú orámované zlatom, pričom na pozadí vidieť pyramídy a palmy pod oranžovou oblohou. Všetko dokonale ladí a evokuje staroegyptské bohatstvo. Animácie sú hladké, plynulé a výherné línie, na ktorých ste vyhrali, sú jasne zvýraznené. Pôsobí oveľa žiarivejšie ako nami ospevovaný online automat Book of Secrets 6.

Bonusové funkcie automat Solar God

Na dosiahnutie vyšších výhier na automate Solar God máte k dispozícii až tri bonusové symboly. Farebný Skarabeus je Wild symbolom. Nahrádza chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii a ak vyplní všetky pozície na valcoch, získate 500-násobok stavenej sumy. Ďalšími bonusovými symbolmi sú pyramída a zlatý Skarabeus. Pyramídu možno označiť za Scatter symbol. Objavuje sa iba na prvom valci a ak sa vám ju podarí vytočiť aspoň s jedným symbolom zlatého Skarabea, obdržíte 10 voľných pretočení. Každý symbol zlatého Skarabea, ktorý aktivoval freespinovú hru, zostane počas bezplatných spinov zafixovaný na svojej pozícii. Zlatý Skarabeus vyberá a mení náhodný symbol na divoký symbol, čo vedie k zisku viacerých atraktívnych výhier. Po každej výhre si môžete vybrať, či sumu pripíšete na konto alebo ju pomocou funkcie Gamble (Risk) zdvojnásobíte.

Progresívne Jackpoty na automate Solar God

Rovnako ako na ostatných Synot automatoch, ani na Solar God nechýba možnosť hrať vo vybraných kasínach o progresívne jackpoty. Medzi hráčmi je o ne enormný záujem, pretože získať niektorú zo štyroch úrovní Synot Progressive Bonus môže ktokoľvek a kedykoľvek. Hoci Solar God patrí medzi novšie online hracie automaty, nájdete ho už vo viacerých slovenských kasínach, kde si ho viete zahrať aj úplne zadarmo. Prajeme príjemnú zábavu a vysnívané výhry.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games