Lunar Amulet

Lunar Amulet


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betinsight Games
Hraj výherný automat Lunar Amulet za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betinsight
Téma automatu: Dobrodružný automat
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9
Výhernosť (RTP):
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, funkcia Gamble (RISK), multiplier, freespiny

Páni zo spoločnosti BETINSIGHT sa viac-menej držia svojej overenej klasiky. Online výherné automaty skladajú v drvivej väčšine z 3 alebo 5 valcov a 3 riadkov. Čo sa týka výherných línii, tú sa ich výtvory líšia.

S automatom Lunar Amulet môžete vyhrať veľké prachy

V prípade online slotu Lunar Amulet ide o rovnaký typ automatu akým je ovocne ladený Dizzy Hot, ktorý sme vám predstavili len nedávno. Hra sa odvíja na 5 valcoch, 3 riadkoch a 9 výherných líniách. Tie si však môžete ľubovoľne navoliť (1, 3, 5, 7 a 9 výherných línii). Jedná sa o výherný automat pre väčších VIP hráčov – minimálna stávka na jednu hru pri hraní na jednej výhernej línii je jedno euro, ak hráte s maximálnou stávkou na všetkých 9 výherných líniách, bude vás jedno točenie valcami stáť 450 eur. Maximálnou možnou výhrou v online kasíne eTIPOS.sk je 500 000 eur. To je už celkom závratná cifra.

Magické víly s luxusnými násobkami výhier

Ako sa k nej dopracovať? Samozrejme, potrebujete obrovský kus trpezlivosti a hlavne šťastia. Online hrací automat Lunar Amulet je doplnený o zaujímavé bonusové prvky, ktoré by vám k vysokým výhram mohli veľmi ľahko dopomôcť. Prvou dôležitou vecou, ktorú nemôžeme opomenúť, je Wild symbol. Ten stvárňuje magická víla, ktorá nahrádza všetky chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej línii. Takisto zdvojnásobuje výhry, a to vtedy, ak vo výhernej kombinácii nahrádza minimálne jeden symbol. Okrem toho vám jej viacnásobná prítomnosť na valcoch môže veľmi slušne zarobiť. Za 2 magické víly vyhrávate 10-násobok stávky, za 3 až 250-násobok, za jej 4-násobné zobrazenie dokonca 2500-násobok. Pokiaľ by sa vám ju podarilo vytočiť 5x, stávku by ste znásobili 9000-krát.

Symbol Scatter má niekoľko funkcií

Výherný automat Lunar Amulet disponuje aj symbolom Scatter, ktorý celej hre dodáva potrebný adrenalín a vysoké šance na parádne výhry. V hre vystupuje ako drak na magickej guli a má niekoľko atraktívnych funkcií. Tou prvou je, že ak sa kdekoľvek na valcoch zobrazí minimálne dvakrát, vytvára samostatnú výhernú kombináciu. Pokiaľ sa vám zobrazí minimálne 3x kdekoľvek na valcoch, získavate 15 voľných pretočení. Príjemným bonusom je, že počas hry s voľnými otáčkami sú všetky výhry strojnásobené a môžete opätovne získať ďalšie freespiny.

Aby toho nebolo málo, vývojári do online automatu Lunar Amulet zakomponovali aj obľúbené tlačidlo Gamble/Risk, po ktorom môžete každú jednu výhru niekoľkokrát zdvojnásobiť. Po zakliknutí príslušného tlačidla sa presuniete do novej obrazovky, kde bude vašou úlohou uhádnuť farbu zakrytej karty. Za správny tip výhru zdvojnásobíte, nesprávny tip znamená prehru a návrat do základnej obrazovky s valcami. Násobiť výhru je možné len 5-krát.

Lunas Aumlet si v kasíne eTIPOSu zahráte aj zadarmo

Online výherný automat Lunar Amulet síce neoplýva extra dokonalou grafikou, no toto malé mínus vymazala dobrá hrateľnosť, funkcionalita a bonusová štruktúra. Symboly Wild a Scatter dodávajú tomuto automatu ten správny lesk a solídne možnosti na vysoké výhry. Vyskúšajte si ho aj vy.

Kasínové hry od spoločnosti Betinsight Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Betinsight Games