Knight's Sword

Knight's Sword


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betinsight Games
Hraj výherný automat Knight's Sword za reálne peniaze v kasíne Slovmatic.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betinsight
Téma automatu: Dobrodružný automat
Dátum vydania: November 2021
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20 (voliteľné)
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Gamble (Risk), autoplay

Rytieri sa považovali za symboly statočnosti, čestnosti a oddanosti. No kým skutočne boli, tieto postavy obklopené mýtmi a legendami? Rytierstvo, ktoré sa začalo formovať približne v 8. storočí, v sebe nieslo oveľa viac ako len fyzickú silu a bojové umenie. Rytieri boli totiž povýšení nad bežných vojakov nielen pre svoje bojové schopnosti, ale aj pre svoj sociálny status a morálny kódex. Dôležitým aspektom rytierstva bola lojalita k panovníkovi a cirkvi.

Pokiaľ vás zaujíma história a obzvlášť rytierstvo, online výherný automat Knight's Sword bude pre vás silným zážitkom. Okrem toho, že na valcoch sa objavujú symboly charakterizujúce túto oblasť ako meč, štít, hrad, žezlo a kráľa a kráľovnou, ukrýva aj niekoľko zaujímavých bonusov. Za zmienku stojí symbol kráľa. Za jeho 5-násobné zobrazenie získate až 5000-násobok stávky.

Knight's Sword je 5-valcový automat s 3 riadkami. Stojí za ním spoločnosť Betinsight, ktorá má vo svojom portfóliu už niekoľko dobrodružných hier ako napríklad The Mysterious Nile alebo Path of Valkyrie. Prvým plusom rytierskeho automatu je voliteľný počet výherných línií. Môžete hrať s jednou alebo maximálne dvadsiatimi. Na nich výherné kombinácie platia v jednom smere zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci.

Kráľovské bonusy

Hrací automat Knight's Sword má dva bonusové symboly. Ide o najčastejšie sa vyskytujúce symboly na hracích automatoch. Wild symbolom je rytiersky meč, ktorý môže pokryť úplne celý valec. Ako žolík nahrádza akýkoľvek iný symbol vo výhernej kombinácii okrem Scattera. Symbolom Scatter je prsteň, ktorý sám o sebe dokáže vytvoriť výhernú kombináciu. Okrem toho, ak ho vytočíte aspoň 3x, aktivujete 20 freespinov. Ppočas voľných pretočení sú šetky výhry vynásobené x4. Freespiny je možné opätovne získať. Nechýba ani funkcia Gamble (Risk), pomocou ktorej môžete svoje výhry niekoľkokrát zdvojnásobiť.

Roztočte dobrodružstvo s Knight's Sword v kasíne

Osedlajte koňa, chopte sa meča a vydajte sa brániť spravodlivosť na online hracom automat Knight's Sword, napríklad v kasíne Slovmatic. Odmeny za statočnosť vás neminú. Pokiaľ sa potrebujete s ním najprv oboznámiť, vyskúšajte si ho bez registrácie a úplne zadarmo na našej stránke.

Kasínové hry od spoločnosti Betinsight Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Betinsight Games