Dizzy Hot
Hraj výherný automat Dizzy Hot za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betinsight
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9
Výhernosť (RTP): 95,66%
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, funkcia Gamble (RISK)

Stávka na istotu - ovocie

Spoločnosť BETINSIGHT síce nepôsobí na trhu s hazardnými hrami výrazne dlho, no svojim zákazníkom už niekoľko zaujímavých kúskov ponúkla. Keď si bližšie pozrieme ich portfólio s kasínovými hrami, drvivá väčšina pozostáva z ovocných online slotov. Žeby stavili na overenú klasiku? Možno! Treba však jedným dychom dodať, že ich ovocné produkty nevyzerajú vôbec zle a ani amatérsky. Nás oslovili najmä svojou jednoduchosťou a vysokými výhrami pre ozajstných hráčov.

Treba zbierať jabĺčka

Jednou z prvých hier, ktorá sa nám od nich dostala pod ruku, je online hrací automat Dizzy Hot z ponuky automatov na eTIPOS.sk. Sladké ovocie sa na ňom krúti na 5 valcoch s 3 riadkami. Počet výherných línií je volitelný (1, 3, 5, 7 alebo 9). Minimálne si na hru môžete staviť 1 euro pri jednej výhernej línii, a maximálne až 450 eur ak hráte na všetkých 9 výherných líniách. Najväčšiu hodnotu spomedzi všetkého ovocia má nezvyčajne jabĺčko. Za 3 jeho zobrazenia vyhrávate 100-násobok stávky, za 4 až 1000-násobok a za 5 dokonca až 5000-násobok stávky. To sú celkom slušné sumičky. Keď uvážime, že každú jednu výhru môžete znásobiť pomocou funkcie Gamble/Risk, výhry sa môžu ocitnúť veľmi vysoko. Maximálnu výhru pri tomto stroji TIPOS uvádza v sume 500 000 eur.

Aby sme nezabudli, do hry násobenia výhier sa dostanete po kliknutí príslušného tlačidla (vpravo dole). Pointou je uhádnuť, aká farba je pod zakrytou kartou. Pokiaľ trafíte, výhru zdvojnásobíte. Takto pokračujete maximálne 5-krát. Ak ale neuhádnete farbu zakrytej karty, strácate celú výhru. Prichádzate o všetky dovtedy nahraté prachy. Takže be careful.

Valce sú taktiež doplnené o Scatter symbol v podobe hviezdy. Jej hodnota však nie je extra závratná. Pri 3 hviezdach stávku dablujete, pri 4 symboloch máte 10-násobok stávky a pri 5 „len“ 50-násobok. Výhoda Scatter symbolu je však tá, že sa môže vyskytnúť a vytvoriť tak výhernú kombináciu kdekoľvek na valcoch, nie len na výhernej línii.

Pokiaľ vás otravuje neutále vyklikávanie roztočenia valcov, môžete si zapnúť automatickú hru, ktorá bude točiť valcami pri zvolenej stávke za vás.

Dizzy Hot v kasíne eTIPOSu úplne zadarmo

Nabudili vás tieto slová a horíte zvedavosťou, ako online výherný automat Dizzy Hot vyzerá a funguje? Prejdite na online kasíno eTIPOS.sk a zoznámte sa s ním osobne. Pokiaľ ste práve „švorc“ nevadí, zahráte si tam aj zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Betinsight Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Betinsight Games