Flaming Fruits

Flaming Fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betinsight Games
Hraj výherný automat Flaming Fruits za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betinsight Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5 (fixné)
Výhernosť (RTP): 95-97%
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Multiplikátor výhier, Gamble (Risk)

Ovocných automatov nájdete všade veľa. Väčšina z nich disponuje aj veľkým množstvom bonusov a herných funkcií. Tak vysoko nastavenú latku asi len ťažko prekonať. Preto vývojári z Betinsight to urobili úplne naopak. Stavili na klasiku a jednoduchosť a preto je online slot Flaming Fruits z ponuky online kasína eTIPOS.sk totálne jednoduchý a vhodný aj pre začínajúcich hráčov.

V jednoduchosti je krása

Jednoduchý výherný automat Flaming Fruits pozostáva z 3 valcov a 3 riadkov. Výherné línie sú fixné a nájdete ich tu iba 5. Čím sa možno tento slot vymyká priemeru sú vyššie stávky na jedno zatočenie.

Na úvod treba dodať, že Wild symboly ani Scatter symboly v tomto výhernom automate nenájdete. Rovnako tak ani bonusové hry, či voľné pretočenia. Milovníkov týchto funkcií asi sklameme. Devízou tejto automatovej hry je jej jednoduchosť. Nehľadajte za tým nič zložité, alebo nejaký háčik. Vážne, je to možno až príliš jednoduché.

Na valcoch nájdete symboly ovocia (slivky, citróny, pomaranče, čerešne a melóny) a symboly hviezd, sedmičiek a X. X-ká vám dávajú možnosť získať svoj vklad naspäť, hviezdy a sedmičky dávajú vyššiu výhru, ak tvoria výhernú líniu.

Malý bonus vás čaká v podobe dvojnásobku výhry, ktorý získate, ak sa na všetkých pozíciách výherných valcov objaví rovnaký symbol ovocia. Na automatovej hre typu 3x3 to nie je nič výnimočné. Nájdete tu aj možnosť automatického pretáčania valcami a ani na tomto automate nechýba funkcia Gamble (Risk). Po výhre získavate možnosť zdvojnásobiť svoju výhru. Celkovo túto možnosť môžete využiť až 5-krát.

Ochutnajte túto klasiku aj zadarmo na eTipos.sk

Pri tom množstve rôznych hier so symbolmi ovocia sme narazili na ozaj na klasiku, no možno až príliš jednoduchú a zosekanú klasiku. No svojou jednoduchosťou nesklame. Ak potrebujete po dlhom a náročnom dni zrelaxovať pri niečom totálne jednodochom – našli ste tú pravú hru. Automat si možete vyskúšať aj zadarmo v online kasíne na etipos.sk.

Kasínové hry od spoločnosti Betinsight Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Betinsight Games