Joker Boom Plus

Joker Boom Plus


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Joker Boom Plus za reálne peniaze v kasíne DOXXbet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Ovocný automat
Dátum vydania:
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 96%
Volatilita: Vyššia stredná (4/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, bonusová hra Boom Spins, automatická hra

Hrací automat Joker Boom Plus od Kajotu

Ovocný automat Joker Boom od Kajot Games má svoje pokračovanie. A ako to už pri týchto druhých verziách býva zvykom, je o niečo atraktívnejšia a nadupanejšia. Hoci medzi nimi nie je až toľko markantných rozdielov, automat Joker Boom Plus sa od svojho predchodcu líši v zásadnej veci. Najprv si však prejdime základné atribúty.

81 výherných línií a 200-násobok stávky

Výherný automat Joker Boom Plus je výtvorom spoločnosti Kajot Games, skladá sa zo 4 valcov a 3 riadkov a hrá sa na 81 výherných líniách. Ide o klasický ovocný automat v retro štýle s peknou kreslenou grafikou. Keďže ide o čistú klasiku, výherné línie platia zľava doprava a pri zisku viacerých výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry automaticky spočítajú. Výherná tabuľka je identická s automatom Joker Boom. Symbolmi s nízkou hodnotou sú pomaranče, slivky, čerešne a citróny (1- alebo 4-násobok stávky). O niečo viac získate s hroznom (4- alebo 40-násobok stávky), ešte viac s melónom (8- alebo 80-násobok stávky), no a najviac si svoje konto obohatíte vďaka sedmičke. Za tri sedmičky máte 20-násobok stávky a za štyri až 200-násobok stavenej sumy.

Dvojité šance a Boom Spins

Na hracom automate Joker Boom Plus nájdeme niekoľko bonusových symbolov. Tým prvým je Joker ako Wild symbol s dvojitou šancou. Tu sa však neobjavuje iba na prvom valci zľava ako v predchádzajúcej verzii Joker Boom, ale i na poslednom, teda štvrtom valci zľava. Dvojitá šanca znamená, že ak pri zobrazení Wild symbol nevytvorí žiadnu výhernú kombináciu, zostane na svojom mieste zafixovaný do ďalšieho spinu. To zvyšuje šancu na získanie výhernej kombinácie. A čo je v tejto hre úžasné, Wild symbol ako žolík nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii aj vrátane Scatter symbolu.

Scatter symbolom je hviezda aktivujúca zvýhodnenú hru Boom Spins. Ak sa vám podarí vytočiť tri hviezdy kdekoľvek na valcoch automatu Joker Boom Plus, získate 5 Boom Spins s expandujúcim Wild symbolom. Aby sme to zjednodušili, počas Boom Spins sú všetky 3 symboly na prvom a štvrtom valci premenené na Wild symboly. Pokiaľ by sa vám podarilo vytočiť štyri hviezdy, získate až 10 Boom Spins s divokým prvým a štvrtým valcom. V prvej verzii Joker Boom bolo síce týchto zvýhodnených pretočení dvojnásobne viac, no divoký bol iba jeden valec. Tu sú rovno dva, čo je určite pre hráča ešte atraktívnejšie a je to aj náš tip, ako sa na tomto Kajot automate dopracovať ku krásnym výhram.

Automat Joker Boom Plus aj v slovenských kasínach

Online slot Joker Boom Plus od Kajotu sa nám veľmi páčil. Hoci ide o klasickú ovocnú tematiku a jednoduchý dizajn, hra má výbornú dynamiku. Žiadne nekonečné 3D animácie vás nebudú otravovať a čo je dôležité, dá sa na ňom aj niečo pekné povyhrávať. Držíme vám palce, aby ste čo najskôr získali minimálne tri Scatter symboly a vychutnali hru s dvomi divokými valcami. Stojí to naozaj za to! Joker Boom Plus nájdete aj v ponuke slovenského RIO kasína Doxxbetu, kde je k dispozícii i demoverzia.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games