Queen of Fruits

Queen of Fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betinsight Games
Hraj výherný automat Queen of Fruits za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betinsight
Téma automatu: Ovocný automat
Dátum vydania:
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Mega Wild symbol, Gamble (Risk), autoplay

Ovocný automat Queen of Fruits

Je čas trochu zvoľniť a od moderných automatov si dať krátku pauzu. Nie je nič lepšie, ako si sem-tam pustiť nejaký jednoduchší ovocný automat, pri ktorom dokonale vypnete. Najlepšie taký, ktorý neobsahuje žiadne prešpekulované bonusové možnosti a špeciálne funkcie. No a jedným z takých je aj Queen of Fruits od Betinsight.

Online výherný automat Queen of Fruits sa rovnako ako 27 Diamonds skladá z 3 valcov, 3 riadkov a 27 fixných výherných línií. Je to maximálny počet výherných línií na automate 3x3, takže ak vytočíte 3 rovnaké symboly na 3 valcoch, na konto si pripíšete výhru. Pohľad na výhernú tabuľku prezrádza, že najviac sa dá získať s melónmi a to 8-násobok stávky. Za slivky a hrozná si prilepšíte o 5-násobok, za pomaranče a citróny svoju stávku zdvojnásobíte, no a za čerešne sa vám vráti vklad.

Kráľovná ako Mega Wild symbol

Sexteto ovocných symbolov dopĺňa v hre Queen of Fruits jediný bonusový symbol. Je ním Wild symbol v podobe očarujúcej kráľovnej s odvážnym dekoltom. Objavuje sa iba na strednom valci ako megasymbol, čiže pokrýva všetky tri riadky. Ako žolík dokáže nahradiť chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Kráľovná však sama o sebe nedokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu, čo je škoda. Aby ste svoje výhry ešte o niečo navýšili, môžete siahnuť po funkcii Gamble (Risk). V nej bude vašou úlohou uhádnuť farbu zakrytej karty. Správny tip výhru automaticky zdvojnásobí, po nesprávnom o ňu prídete.

Online automat Queen of Fruits je jednoduchý nielen čo sa týka skladby a bonusov, ale aj po grafickej stránke. Žiadne okázalé efekty tu nenájdete. Čo sa týka hudby, tú sme si po čase radšej úplne vypli, pretože ju počuť iba počas točenia valcami.

Queen of Fruits aj zadarmo v kasíne eTipos.sk

Online hrací automat Queen of Fruits nájdete aj v ponuke slovenského online kasína na eTipos.sk, v ktorom máte možnosť vyhrať aj niektorý z atraktívnych platformových progresívnych Jackpotov v troch úrovniach Gold, Silver a Bronze.

Ovocný automat Queen of Fruits si môžete vyskúšať rovnako ako aj ostatné hracie automaty zadarmo. Nemusíte vykonať žiadnu registráciu a ani vklad. Hra je dostupná samozrejme aj v mobilnej verzii, pričom pravidlá sú rovnaké ako v počítačovej. Vyskúšajte si či vás táto oddychovka po náročnom dni chytí tak ako nás.

Kasínové hry od spoločnosti Betinsight Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Betinsight Games