27 Diamonds

27 Diamonds


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherný automat 27 Diamonds za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Automaty plné pokladov
Dátum vydania:
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild Symbol, násobitele výhier, automatická hra

3x3 online automat 27 Diamonds

Tech4bet sa nepokúša aplikovať do svojich kasínových hier žiadne revolučné a neoverené novinky. Drží sa „taktiky“ starej dobrej klasiky, pretože tá má medzi hráčmi dodnes mnoho fanúšikov. A čo je neoddeliteľnou súčasťou retro automatov? Ide buď o ovocné symboly, alebo ligotavé drahokamy na valcoch. A hrací automat 27 Diamonds je ďalším nespochybniteľným príkladom toho, že autori zo svojej cesty pri vytváraní hier vybočiť neplánujú.

Online výherný automat 27 Diamonds je jednoduchá 3-valcová hra s 3 riadkami a 27 pevne danými výhernými líniami. Skladba napovedá, že by mohla byť ideálnym odrazovým mostíkom aj pre takých hráčov, ktorí zatiaľ nemajú s kasínovými hrami toľko skúseností. Zaujať by mohla na druhej strane aj skúsených borcov, no to už nechávame na ich vlastnom uvážení. Relatívne slabšia bonusová ponuka by ich mohla odradiť.

Najviac dostanete za sedmičky

Pri hracom poli 3x3 s 27 výhernými líniami je to vždy veľmi jednoduché, čo sa týka vytvárania výherných kombinácií. Stačí vytočiť tri rovnaké symboly (aspoň jeden na každom valci) a kombinácia je výherná. Koľko za ňu dostanete, záleží od zobrazených symbolov. Na valcoch sa točia drahokamy rôznych farieb a tvarov – modrý, žltý, oranžový, fialový, červený a zelený drahokam. Vymenovali sme ich vzostupne podľa ich výherných hodnôt. Tie sumy nie sú extra závratné, napríklad pri modrom drahokame dostanete naspäť stavenú sumu, za zelený drahokam zinkasujete „len“ 8-násobok stavenej sumy. Ďalším symbolom v hre je diamant, za ktorý už dostanete 10-násobok stávky. Päťnásobne viac však získate za sedmičku – 50-násobok stávky. Po grafickej stránke online výherný automat 27 Diamonds nijako nevyniká, aj tu sa autori striktne držali osvedčenej retro „taktiky“. Žiadne dychberúce žiarivé efekty či moderné 3D animácie nečakajte. Zvuk automatu sme si však nevypli. Sci-fi, dalo by sa povedať že až vesmírna hudba na nás pôsobila ukľudňujúco.

Wild symbol násobí výhry

Na online slote 27 Diamonds nájdete iba jeden bonusový symbol. Je ním Wild symbol, ktorý ako žolík dokáže nahradiť chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Navyše ak je súčasťou výhernej kombinácie, výhru, podobne ako na automate Lucky Diver, automaticky zdvojnásobí. Pokiaľ by sa vám podarilo vytočiť kombináciu, v ktorej by bol divoký symbol použitý dvakrát, výhra sa vynásobí x4. To je ale z bonusov všetko. Žiadny Scatter symbol, freespiny, dokonca ani gamble funkcia na zdvojnásobovanie výhier tu nie je.

Ak sa rozhodnete zahrať si hrací automat 27 Dimaonds ecasino.etipos.sk, vyhrať môžete aj niektorý z troch progresívnych Jackpotov. Sumy týchto platformových Jackpotov priebežne narastajú a ich stav vidíte priamo nad samotnou hrou. Vyhrať zlatý, strieborný alebo bronzový Jackpot môže hocijaký hráč bez ohľadu na výšku stávky, s ktorou aktuálne hrá.

Skúste si zahrať 27 Diamonds v kasíne

Tech4bet automat 27 Diamonds je vhodný pre hráčov, ktorí majú radšej pokojnejšie automaty bez komplikovaných bonusov a špeciálnych funkcií. Ak hľadáte taký, pri ktorom dokonale zrelaxujete a vypnete hlavu, môže to byť práve tento. Skúste si ho napríklad na eTipos online casine a presvedčte sa sami. Vyskúšať si ho môžete a zadarmo, bez registrácie a vkladov. Ak by vás však neoslovil a radšej dávate prednosť na bonusy štedrejším slotom, skúste napríklad Diamond Crown tiež od tech4bet, ktorý toho ponúka oveľa viac.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od Tech4Bet