Hot Wild 100

Hot Wild 100


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherný automat Hot Wild 100 za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 6 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 100
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild Symbol, Scatter symbol, progresívne Jackpoty, automatická hra

Päťnásobne viac výherných línií

Rovná stovka výherných línií je najväčším magnetom online výherného automatu 100 Hot Wild. Vytvorila ho spoločnosť Tech4bet a je pokračovaním série Hot Wild automatov. Päťnásobne väčšia porcia paylines ako pri Hot Wild 20, niekoľko bonusových vlastností a oveľa vyššie výherné hodnoty jednotlivých symbolov. Túto nadupanú verziu by ste si mali určite vyskúšať.

Rozdiel medzi Hot Wild automatmi nie je len v spomínanom počte výherných línii, ale i v skladbe. Autori hry do najnovšej verzie Hot Wild 100 pridali navyše jeden valec a aj jeden riadok. Na automate sa teda točí spolu 6 valcov so 4 riadkami. Výherné línie platia v jednom smere a to zľava doprava. Začínať musia na prvom valci vľavo a neprerušovane pokračovať opačným smerom. Po grafickej či zvukovej stránke to síce nie je až taká sláva, no na klasický výherný automat s ovocnými symbolmi úplne postačujúce. Žiadne otravné a zdĺhavé 3D animácie v hre nenájdete, čo je pre plynulosť takejto hry dôležité. Aby mala hra ešte väčší spád, môžete kliknúť na tlačidlo automatického točenia, po čom slot bude točiť valcami za vás.

Wild symbol expanduje

Na valcoch výherného automatu Hot Wild 100 sa točia notoricky známe ovocné symboly (čerešne, citróny, pomaranče, slivky, hrušky, hrozná, melóny), ďalej červená sedmička a nakoniec tri bonusové symboly. Tým prvým je expandujúci Wild symbol a je vyobrazený ako Joker. Akonáhle žolík môže doplniť chýbajúci symbol a teda vytvoriť výhernú kombináciu, roztiahne sa po celom valci skrz všetky 4 riadky, po čom môžete dosiahnuť ešte viac výherných kombinácii. Zvyšné dva bonusové symboly sú Scatter symboly. A pri nich sa musíme trochu pristaviť.

Tieto symboly v podobe podkovičky a dolárovky boli Scatter symbolmi v kasíne eTipos aj na Hot Wild automatoch s nižším počtom výherných línií. No na žiadnej verzii tohto online slotu neaktivujú žiadne freespiny a ani žiadnu vedľajšiu bonusovú minihru. V oboch prípadoch môžete získať „len“ okamžité výhry. Podkovička sa objavuje na prvom, treťom, štvrtom a šiestom valci, dolárovka na každom. Autorom slúži ku cti aspoň fakt, že prinášajú atraktívne výhry. Za tri alebo štyri podkovičky môžete získať 20 alebo 100-násobok stávky. Za tri, štyri, päť alebo šesť dolároviek zase 3, 20, 100 alebo až 500-násobok stávky.

V kasíne eTipos.sk aj progresívne Jackpoty

Pokiaľ sa rozhodnete vyskúšať hrací automat 100 Hot Wild v slovenskom online kasíne eTipos.sk, máte možnosť zabojovať aj o jeden z troch platformových progresívnych Jackpotov. Či sa stanete majiteľmi zlatého, strieborného alebo bronzového Jackpotu, ktorých hodnoty vidíte priamo nad valcami, závisí len a len od šťastia. Usmeje sa na vás? Skúste a uvidíte. Automat je dostupný aj v mobilnej verzii, čiže stačí už len skontrolovať pripojenie na internet a roztočiť valce. Prajeme veľa šťastia a kopec zábavy.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Tech4Bet