Hot Wild 20

Hot Wild 20


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherný automat Hot Wild 20 za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild Symbol, Scatter symbol, automatická hra

Ovocná klasika nikdy neomrzí

Na prvý pohľad jednoduchý online výherný automat s fantastickou bonusovou funkciou, pomocou ktorej si prídete na atraktívne výherné kombinácie. Aj taký je Hot Wild 20 z ponuky etipos.sk, ktorý vytvorila spoločnosť Tech4bet.

Hot Wild 20 je ovocný automat s 5 valcami a 3 riadkami. Výherné kombinácie sa musia skladať minimálne z troch rovnakých symbolov (v prípade červenej sedmičky stačia dva). Kombinácie musia začínať na prvom valci zľava a bez prerušenia pokračovať smerom doprava. V hre je 20 fixne daných výherných línií, šanca vytočiť výhernú kombináciu tu je relatívne celkom slušná.

Expandujúci Wild symbol

Na automate Hot Wild 20 sa točia ovocné (čerešňa, citrón, pomaranč, slivka, hruška, hrozno, melón) a neovocné symboly (červená sedmička, dolárovka, podkovička). Ovocné majú nižšie hodnoty, tie neovocné vyššie. V hre sú základné bonusové funkcie – Wild symbol a 2x Scatter symbol. Divoký symbol je označený ako WILD a má v sebe zabudovanú expandujúcu funkciu. To znamená, že okrem suplovania chýbajúcich symbolov vo výhernej kombinácii expanduje (rozšíri sa) po celom valci, vďaka čomu je možné získať hneď niekoľko výherných kombinácii v rámci jedného spinu. A keď už trafíte tie správne symboly v kombinácii s expandujúcim divokým symbolom, vaše hráčske konto sa príjemne zatrasie.

V hre sú aj dva Scatter symboly. No podobne ako pri EGT automatoch Burning Hot či Royal Secrets, ani jeden z nich neprináša žiadne voľné pretočenia, čo je veľká škoda. Prvým je symbol podkovičky. Objavuje sa iba na prvom, treťom a piatom valci. Za tri podkovičky kdekoľvek na valcoch získate okamžitú výhru v podobe 20-násobku stávky. Druhým Scatter symbolom je symbol dolárovky. Zobrazuje sa na všetkých valcoch a získať za ňu môžete 2, 20 a 100-násobok stávky. Keď už spomíname výhry, najviac získate za 5 červených sedmičiek a to až 150-násobok stávky. Aby hrala mala potrebný spád, môžete siahnuť po režime automatického točenia valcov.

Automat Hot Wild 20 v kasíne aj na mobile

Online hrací automat Hot Wild 20 je dostupný aj v mobilnej verzii, čiže zahrať si môžete kedykoľvek a kdekoľvek. Na dokonalé zoznámenie sa s ním odporúčame využiť možnosť demo verzie, ktorú slovenské online kasíno eTipos.sk ponúka. Nech vám expandujúci wild symbol okrem zábavy dopraje aj krásne výhry.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Tech4Bet