Dazzle me

Dazzle me


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 až 5 riadkov, 76 výherných línií
Výhernosť 96,9 %
Minimálna stávka 0,20 €
Maximálna stávka 200 €
Ďalšie vlastnosti hry Otočenia zadarmo, nahradenie symbolov žolíkom (Wild), spojené valce

Ak sa vám všetky automatové hry zdajú na jedno kopyto a nudíte sa už len pri vyhľadávaní v ponuke, skúste zbystriť zrak nad online automatom Dazzle me. Je iný na prvý pohľad a aj keď možno nie je až taký nabitý bonusmi, ako jeho „kolega“ automat Starburst, naozaj stojí za to skúsiť si ho zahrať.

Netradičný automat čaruje s počtom riadkov

Keď sme spomenuli, že je iný už na prvý pohľad, mali sme samozrejme na mysli zaujímavo vyriešený počet riadkov na jednotlivých valcoch. Valcov je tradične 5, no počet riadkov sa mení. Prvé dva valce majú riadky 3, ďalšie dva 4 a posledný valec už má tradičných 5 riadkov. Po spustení tak síce hráte niečo dobre známe, no zároveň iné ako inokedy. Iný je aj počet výherných línií, Dazzle me vám ich ponúka až 76. Troška zamrzí, že si nemôžete vyberať, tento počet je pevne daný, čo trocha zvyšuje náročnosť na výšku vkladu.

Dobrý pocit z hry umocňuje aj grafická a zvuková stránka hry. NETENT na nej nijako nešetril a hoci sa to spočiatku nemusí zdať, farebný svet drahých kameňov prekypuje nenápadnými detailmi. Zvuky sú tiež príjemné a vôbec nám nevadilo počúvať ich aj dlhšiu dobu.

Nadštandardné bonusy v Dazzle me

Ani s tými bonusmi to, napriek našim slovám z úvodu, nie je vôbec zlé. V prvom rade nás veľmi potešil symbol Free Spin, ktorý vám dá možnosť vytočiť si otočenia zadarmo priamo na valcoch. Ak vytočíte 3 symboly Free spin, získate 8 pretočení zadarmo, ak 4 symboly tak 12 a ak sa vám zadarí a objaví sa vám 5 symbolov Free Spin, získavate 16 voľných pretočení.

S Free Spinmi súvisí aj druhý bonus – Linked Reels. Ten sa objavuje práve v režime voľných pretočení. Ide o to, že pri každom zatočení sa susediace valce 1 až 4 zmenia na identické kópie. Valec 2 je potom identickou kópiou valca 1 a valec 4 je kópiou valca 3. Máte tak oveľa vyššiu šancu vyhrať naozaj zaujímavé sumy.

Dazzle me však ponúka ešte jeden bonus, Dazzling wild reels. Ako už názov napovedá, tentokrát do hry vstupujú wild symboly. Tie sa objavujú náhodne v priebehu klasickej hry, ako horná vrstva na celom jednom valci. Vtip však spočíva v tom, že ak sa vám podarí vytočiť wild symbol, ostatné valce sa znova roztočia a aj oni sa môžu zmeniť na Dazzling Wild Reels. Výhra v takomto prípade je naozaj štedrá. Počet zmenených valcov však nemôžete nijako ovplyvniť, je to o náhode.

Zahrajte si Dazzle me najskôr zadarmo

Možno sa vám zdá online automat zložitý, no verte nám, pochopiť ho nie je nič zložité. Stačí na to pár zatočení. Výherné automaty si u nás môžete zahrať zadarmo a vy si tak môžete skúsiť, či vám tento netradične spracovaný automat sadne. Ak áno, určite sa nebudete nudiť.

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od NetEnt