Starburst

Starburst


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 10 výherných línií
Výhernosť 96,1 %
Minimálna stávka 0,10 €
Maximálna stávka 100 €
Ďalšie vlastnosti hry Otočenia zadarmo, nahradenie symbolov žolíkom (Wild), násobitele

Skúste sa spýtať hráčov automatových hier, aké sú ich obľúbené výherné automaty. Sami uvidíte, že až podozrivo často budete počuť Starburst. Prečo tomu tak je? Čím je tak výnimočný tento automat od Net Entertainment, ktorý dostal meno po obľúbených karamelových cukríkoch?

Zábavný, moderný online automat

Starburst vyzerá ako obyčajný 5 valcový automat s 10 voliteľnými výhernými líniami. Ale nedajte na prvý dojem. Za jednoduchým herným princípom sa skrýva naozaj veľa zábavy. V Starburste sa totiž výhry vyplácajú nielen zľava doprava, ale aj naopak, zprava doľava. Navyše stačí vytočiť len 3 výherné symboly, na ktorýchkoľvek troch valcoch za sebou. To už zdvihne obočie aj herným skeptikom. Taká štedrosť sa vidí málokde. Starburst vás zaujme na prvý pohľad aj pestrým vizuálom. Je plný blýskajúcich sa drahokamov, BARov a šťastných čísel. Keď ho raz roztočíte, ťažko sa od neho odchádza.

Štedrý Wild symbol

Čerešničkou na torte je však určite Wild symbol. Ten má v Starburste obrázok hviezdy a v podstate sa dá povedať, že ide o klasický wild symbol, ktorý nahrádza akýkoľvek iný symbol vo výhernej línii na hracích valcoch. LENŽE, v tomto automate je všetko inak.

Wild symbol sa po jeho vytočení roztiahne na celom valci a tým vám dáva ďalšie možnosti na výhru a samozrejme tiež jej násobenie, aj v ďalších riadkoch. Ani to však ešte nie je koniec bonusov. Po vytočení wild symbolu dostávate jedno pretočenie kvázi zadarmo. Valec, na ktorom ste wild symbol vytočili, sa zablokuje a ostatné štyri sa znovu roztočia. Opäť tak máte šancu vyhrať dodatočné peniaze. Táto možnosť však má háčik. Automat pri takomto vytočení vyplatí iba tú líniu, ktorá dosiahla najvyššiu výhru. Aby vám to však nemuselo byť až tak ľúto, pre istotu vyplatí daný riadok z oboch smerov, čiže získate aj tak 2 krát viac, ako inde.

Zahrajte si automat Starburst zadarmo

Možno sa vám zdá naša recenzia až príliš oslavná, no naozaj neexistuje dôvod aby taká nebola. Veď ostatne, vyskúšajte si to sami. Zahrajte si automatovú hru Starburst zadarmo a presvedčte sa, že v jednoduchosti je krása a aj naozaj poriadny kus zábavy.

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt