Dracula

Dracula


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 16:9 (širokouhlý)
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 4 rady, 40 výherných línií (pevných)
Výhernosť 96,6%
Minimálna stávka 0,20€
Maximálna stávka 200€
Vlastnosti hry Zatočenia zadarmo, Žolík, Stacked Wilds, Stacked Symbols, Bat feature

Máme radi prepracované hry a Dracula medzi také jednoznačne patrí. Stojí za ňou švédsky gigant NetEnt a je to vidieť na prvý pohľad. Hra má veľmi profesionálnu audiovizuálnu stránku a pokiaľ si pri hraní potrpíte na efekty, máte sa na čo tešiť. NetEnt sa pri vývoji hry inšpiroval klasickým filmom o upírskom pánovi z roku 1931 a dokonca zakúpil od Universal Pictures všetky potrebné autorské práva.

Samotný Dracula je klasický videoautomat s 5 valcami, 4 riadkami a 40 výplatnými líniami. Samozrejmosťou je režim Free Spins, konkrétne 10 kôl. Tiež vás čakajú Wild symboly, pokročilé symboly Stacked Wilds a špeciálna funkcia Netopier.

Symbol Wild môžete hrať iba v hlavnej hre, na valcoch 2 a 4. Ak trafíte na 2. valci kompletný symbol Draculu (zaberie 3 polia na valci) a zároveň na 4. valci symbol Dámy, spustí sa bonusová hra Free spins a získate 10 voľných zatočení. Ak sa prebojujete do bonusových free spins, Wild symbol sa zmení na Stacked Wild symbol, ktorý má rovnakú funkciu ako Wild ale nahradí až 3 polia na prostrednom valci.

Špeciálna funkcia Netopier sa aktivuje náhodne počas hry, vždy však iba raz za roztočenie. Ak sa funkcia Netopier spustí, na roztočené valce si posadajú netopiere. Vytvoria tak hornú vrstvu na valci. Symboly Kde si netopiere sadnú, sa zmenia sa jeden rovnaký, aktivovaný symbol. V hlavnej hre môže lietať 4 až 12 netopierov vo free spinoch až 20.

Ovládanie hry je veľmi jednoduché a intuitívne, problémy nebudú mať ani začiatočníci. Draculu si zahráte vo všetkých dobrých kasínach a na začiatku si ho môžete vyskúšať u nás v hre zadarmo.

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt