Pirates' Plenty Megaways

Pirates' Plenty Megaways


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Pirates' Plenty Megaways za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružný automaty, pirátska tematika
Dátum vydania: Apríl 2021
Valce: 6 valcov, 2 až 7 riadkov
Výherné línie: 200 704
Výhernosť (RTP): 93,73%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne násobitele výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Ak sa vám páčil automat Pirates’ Plenty od Red Tiger, tak Pirates' Plenty Megaways sa vám bude páčiť ešte viac. Má mnohonásobne viac výherných ciest, lepšie bonusy a hlavne je vďaka krásnej pirátke Lady Anne atraktívnejší.

Až 200 704 výherných ciest

Výherný automat Pirates' Plenty Megaways sa skladá zo 6 valcov, na ktorých sa objavuje rôzny počet symbolov. Môžu byť len 2 alebo ich môže byť až 7. Čím viac symbolov je na valci, tým viac výherných línií je aktívnych. V základnej hre je k dispozícii až 117 649 spôsobov na výhru. Po odomknutí divokého riadku je toto číslo oveľa vyššie. Počet symbolov na obrazovke sa pri každom spine mení, čiže nikdy neviete, čo bude nasledovať. Maximálne ponúka 200 704 výherných ciest.

Automat pracuje rovnako ako slot Atlantis s tzv. kaskádovou mechanikou. Symboly na valcoch sa netočia, ale postupne padajú na seba. Po vytvorení výhernej kombinácie z automatu zmiznú a na ich miesto dopadnú symboly z vyšších pozícií. Výherné kombinácie musia pozostávať z troch, štyroch, piatich alebo šiestich rovnakých symbolov a platia zľava doprava.

Dej automatu Pirates‘ Plenty Megaways sa odohráva v útrobách pirátskej lode, valce sú ovinuté obrovskými schodiskami vedúcimi na palubu. Soundtrack je pre túto tému ako vyšitý, vytvára dokonalý dojem.

Bonusové poklady

Autori rozdelili symboly do dvoch kategórií. Symbolmi s nízkou hodnotou sú kartové znaky. Fľaška rumu, pištole, kanón, pirátsky klobúk a lebka má v hre oveľa vyššie hodnoty. Automaty od Red Tiger sa vyznačujú pestrou škálou bonusov a špeciálnych funkcií. A v automate Pirates‘ Plenty Megaways to nie je inak. Divoká opica je Wild symbolom, ktorý sa objavuje kdekoľvek na valcoch. Nie je to síce až tak často, ale jej prítomnosť je nesmierne dôležitá. Dokáže vyzbierať všetky nízke symboly a nahradiť ich symbolmi s vyššou hodnotou. Následne zostane zafixovaná na jednom mieste.

V priebehu hry sa na valcoch objavujú aj mapy pokladov. Všetky sa priebežne hromadia a posúvajú loď po mape nad valcami. Ak sa loď preplaví na druhú stranu mapy, odomkne divoký riadok, teda namiesto mapy s loďou sa objaví ďalší riadok, čím sa počet výherných ciest zvýši na 200 704. Po odomknutí divokého riadku do hry vstupuje krásna pirátka Lady Anne, ktorá nám náramne pripomínala tú z hry Corsair Queen. Ide o symbol pokrývajúci všetky riadky na valci s náhodným násobiteľom x3 až x8.

Zobrazenie minimálne 3 Scatter symbolov znamená aktiváciu bonusovej hry s voľnými pretočeniami. Prvé 3 Scatter symboly udeľujú 9 freespinov a každý dodatočný Scatter pridáva 3 ďalšie freespiny do maximálneho možného počtu 18 freespinov. Ďalšou výhodou freespinovej hry je progresívny multiplikátor výhier. Začína sa od x1, pričom s každou výhrou stúpa o +1 do maximálnej výšky x30.

Hrajte Pirates‘ Plenty Megaways v online kasíne

Po hrách Pirates‘ Plenty the Sunket Treasure, Pirates‘ Plenty Battle for Gold Pi je verzia Megaways dokonalým zakončením trológie. No možno sa dočkáme aj ďalšieho pokračovania týchto hier. Vyskúšajte si toto nevšedné pirátske dobrodružstvo, v slovenskom kasíne nike.sk, kde nájdete aj jeho demoverziu.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger