Kalamba automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty Kalamba

Kalamba Games je na trhu kasínových hier relatívne mladou spoločnosťou. Založená bola v roku 2016, sídlo má na Malte a v Krakove. V priebehu niekoľkých rokov zaznamenala obrovský rast vďaka svojej inovatívnej zbierke hier. Toto medzinárodné herné štúdio sa zameriava predovšetkým na online hracie automaty. Ruleta, blackjack alebo poker ide zatiaľ bokom.

Kalamba Games síce veľkosťou svojej hernej knižnice nemôže konkurovať iným veľkým providerom, no spoločnosť sa drží hesla - kvalita pred kvantitou. Doteraz vydala viac ako 80 online výherných automatov, ale toto číslo sa v budúcnosti určite zvýši. Všetky tituly ponúkajú pôsobivé grafické riešenia, skvelé vizuály, kvalitnú mechaniku a hlavne originálne bonusové vlastnosti. Okrem toho bez problémov fungujú aj na rôznych zariadeniach vrátane počítačov, mobilov a tabletov.

Témy automatov od Kalamba sú rozmanité. Na výber sú klasické automaty s ovocnými symbolmi, ďalej dobrodružné, zábavné, športové, podmorské, ale aj automaty s mágiou, mytológiou, či zvieratami. Nechýbajú ani zaujímavé tituly z kategórie megaways s tisíckami výherných línií.

Existuje niekoľko jedinečných funkcií, ktoré sú dostupné iba na automatoch spoločnosti Kalamba. Cashpoty sú akési neprogresívne Jackpoty, ktoré nájdete napríklad v automate Caribbean Anne. Pozornosť púta aj možnosť prispôsobenia výherného potenciálu a to vďaka dvom špeciálnym funkciám – Hyper Bet a Hyper Bonus. Cez Hyper Bet je možné podľa vlastného uváženia zvoliť hodnotu násobiteľov výhier a počet freespinov. Hyper Bonus zase prináša cestu k zakúpeniu voľných pretočení. V niektorých automatoch sa dokonca počítajú spiny potrebné k získaniu bonusu. Napríklad v hre Sky Hunters sa po každom desiatom spine aktivuje funkcia, ktoré premení vybrané symboly na expandujúce. Ďalšími vyhľadávanými hrami od Kalamba sú hry Blazing Bull, Fire Eagle, Zombie Queen, Age of Dragon alebo Miami Bonus Wheel.

Vždy je potešujúce vidieť nového hráča na trhu iGamingu, ktorého kasínové hry prinášajú niečo nové a inovatívne. Spoločnosť Kalamba Games je výrobca, ktorý poskytuje solídny herný zážitok. Ak ste sa s automatmi od Kalamba ešte nestretli, zahrať si ich môžete už aj na Slovensku. V ponuke ich má exkluzívne zatiaľ len online casino eTipos.sk. Samozrejme, v tejto online herni máte možnosť vyskúšať si ich aj úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Kalamba nájdete v kasínach:
eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj