Red Diamond

Red Diamond


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Red Diamond za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Retro automaty
Dátum vydania: Február 2018
Valce: 3 valce, 1 riadok
Výherné línie: 1
Výhernosť (RTP): 96,2%
Volatilita: Vysoká (5/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symboly, re-spiny, násobitele výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

„Old school“ automat i pre neskúsených hráčov

Konečne ponúka Svet Hier Niké niečo aj pre začínajúcich hráčov. Pri pohľade na hry od spoločnosti Red Tiger vás určite napadlo, že sú stavané skôr pre skúsených borcov. Online výherný automat Red Diamond je však malá výnimka. Nenájdete na ňom žiadne krkolomné bonusové hry, ktoré vám zo začiatku iba motajú hlavu. Je tak jednoduchý, že jednoduchší už ani nemôže byť.

Najvyššia možná výhra? 1500-násobok stávky

Už samotná skladba hracieho automatu Red Diamond prezrádza, že ide o skutočne jednoduchý slot. 3 valce a iba 1 riadok, ktorý je v podstate jedinou výhernou líniou. Tej jeden riadok je však dosť klamlivý, keďže valec automatu môže zastať v pozícii, keď symboly ostanú nad a pod výhernou líniou a na výhernej línii akoby žiaden symbol nebol. Keďže ide o takzvaný „Old School“ automat, nájdete na ňom symbol čerešne, modrý symbol Bar, zelený double Bar, červený triple Bar a červenú sedmičku. Každý symbol má v rámci výhernej kombinácie inú hodnotu. Nad všetkými vyčnievajú tri symboly s troma druhmi diamantov – modrý, zelený a červený. Všetky tri tieto vzácne kamene disponujú zaujímavými špeciálnymi vlastnosťami.

  • Modrý diamant – je žolíkom, čiže supluje chýbajúce symboly (okrem ostatných symbolov diamantov) vo výhernej kombinácii. Okrem toho uzamkne valec a spustí bezplatný re-spin. Za tri modré diamanty získate 800-násobok stávky.
  • Zelený diamant – je taktiež žolíkom, ktorý uzamkne valec a spustí re-spin. Navyše výhru zdvojnásobí. Rovnako tak za tri zelené diamanty získate 800-násobok.
  • Červený diamant – aj tu platí, že je žolíkom, ktorý valec uzamkne, aby sa následne spustil re-spin. Okrem toho výhru strojnásobí. A teraz pozor! Za tri symboly červeného diamantu získate až 1500-násobok stávky.

Jednotlivé výhry za ostatné symboly vidíte vo výplatnej tabuľke nad valcami.

Nechýbajú ani obľúbené progresívne Jackpoty

Online hrací automate Red Diamond v sebe ukrýva ešte niečo špeciálne. A to sú Red Tiger zdieľané progresívne Jackpoty. No chvalabohu, lebo hrať s troma valcami na jednom riadku by sa dlhšie nedalo. Hodnoty týchto dvoch jackpotov, denného Daily Drop a celkového Mega Drop, sú zobrazené v ľavej časti od valcov, rovnako ako aj v bonusmi nadupaných strojoch ako Piggy Pirates či Esqueleto Mariachi.

Online slot Red Diamond nájdete v kasíne Niké

Jednouchý a prehľadný automat Red Diamond odporúčame skôr neskúsenejším hráčom, ktorý chcú s hrou v online kasíne iba začať. Nájdete ho v slovenskom kasíne Niké. Zahrať si môžete úplne zdarma, a to aj na počítači, tablete, či mobilnom zariadení. Veľa šťastia.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger