BF Games automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty BF Games

BF Games je moderné herné štúdio vytvárajúce prémiový iGaming obsah. Spadá pod spoločnosť Bee-Fee Ltd, ktorá bola založená v roku 2013 so sídlom v Londýne. Jej cieľom je priniesť inovatívnu kvalitu na existujúci trhu s online kasínovými hrami. Pred vývojom veľkého množstva titulov uprednostňuje kvalitnú grafiku a herné funkcie. Kvalita tu pred kvantitou zohráva zreteľne významnejšiu rolu. Aj to je dôvod, prečo tento provider nie je v kasínach taký rozšírený ako iní mainstreamoví vývojári.

Portfólio BF Games obsahuje v súčasnosti viac ako 70 výherných automatov a tento počet postupne rastie. Iný druh kasínovej zábavy, napríklad ruletu, blackjack alebo poker, zatiaľ neponúkajú. Všetky automaty sú podrobené dôkladnému testovaniu, aby hráčom poskytli maximálnu bezpečnosť a pohodlie pri hre. BF Games má licenciu vo Veľkej Británii i na Malte. Herný softvér je zároveň certifikovaný pre viaceré lokálne regulované trhy vrátane Slovenska. Všetky online sloty sú naprogramované v HTML5, vďaka čomu sú ideálne na hranie na tabletoch a mobilných zariadeniach.

Čo sa týka tém hier, BF Games vyprodukovalo množstvo automatov s klasickým ovocným nádychom, no nezabúda ani na moderné typy so vzrušujúcimi témami – mágia, mytológia, podmorský svet, púštne automaty, strašidelné automaty, automaty so zvieratami či rôzne iné dobrodružné tituly.

Jednotlivé hry ponúkajú širokú škálu bonusov a špeciálnych funkcií vrátane Wild symbolov (aj expandujúce), Scatter symbolov, freespinov, respinov, multiplikátorov výhier (aj progresívne), funkcie Gamble (Risk) alebo kaskádových valcov (lavínový efekt).

Na výber sú taktiež sloty s rôznym počtom valcov a výherných línií. Okrem toho niektoré hry ako napríklad Stunning Cash alebo Buffalo trail Ultra disponujú aj jackpotmi v bonusovej hre (Grand, Major, Minor a Mini), z čoho dva sú zvyčajne progresívne. Medzi ďalšie populárne tituly patria Cave of Fortune, Royal Crown, Book of Gods, Burning Slots 40, Aztec Adventure alebo Chicken Madness.

Hoci spoločnosť BF Games servíruje kasínam menší počet automatov, zo strany tohto providera ide o kvalitnú, sofistikovanú a dobre odvedenú prácu. Niet pochýb o tom, že ak uvidíte vo svojom obľúbenom kasíne automaty od BF Games, mali by ste si ich vyskúšať. Určite sa s nimi veľmi dobre zabavíte.