The Dog House Megaways

The Dog House Megaways


Hodnotenie od Grisio VIP Club Pragmatic Play
Hraj výherný automat The Dog House Megaways za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Pragmatic Play
Téma automatu: Automat so zvieratami
Valce: 6 valcov, 7 riadov
Výherné línie: 117 649
Výhernosť (RTP): 96,55 %
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Sticky Wild symboly, Raining Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, nákup freespinov, násobitele výhier, autoplay, turbo režim

Ďalši príbeh o psíkoch na valcoch automatu

Je mnoho online hracích automatov, ktoré sa dočkali pokračovania s desiatkami tisíc výherných ciest. Sú označované prívlastkom „megaways“. Spomenieme napríklad Gonzo's Quest Megaways alebo Pirates' Plenty Megaways. Táto herná mechanika si získava priazeň čoraz viac hráčov, čo je celkom logické. Megaways automaty ponúkajú prakticky neobmedzený počet potenciálnych výherných možností ako a kde poskladať výhernú kombináciu.

Aj výherný automat The Dog House má svoje „megaways“ pokračovanie. Ak vás bavila jednotka, vylepšená verzia The Dog House Megaways vás bude ešte viac. Má viac valcov, viac riadkov a viac bonusov. Všetko ostatné ostalo zachované vrátane grafiky či symbolov.

Online slot The Dog House Megaways má 6 valcov, pričom na každom sa môže objaviť naraz až 7 symbolov. Dokopy ponúka až 117 649 ciest k výhre. Spoločnosť vám budú robiť opäť roztomilí havkáči v podobe rotvajlera, jazvečíka, mopslíka a yorkšíra. Zobrazení sú v komiksovom štýle a v tejto sérii ich počuť dokonca aj štekať.

Bonusov na výhernom automate The Dog House Megaways je dostatok, čiže určite nebudete vrčať ako zlý pes. Nechýba Wild symbol, ktorým je rovnako ako v predošlej verzii psia búda. Objavuje sa na druhom, treťom, štvrtom a piatom valci, a to s násobiteľmi výhier x2 alebo x3. Sám o sebe nevytvára výhernú kombináciu, ale dopĺňa alebo rozširuje ostatné výherné kombinácie. Scatter symbolom je psia labka a zobrazuje sa na všetkých valcoch. Čím viac Scatterov vytočíte, tým lepšie pre ďalší vývoj v bonusovej hre.

Dve možnosti ako získať freespiny

Minimálne 3 symboly Scatter aktivujú voľné pretočenia. Ešte pred tým si však vyberiete z dvoch možností: freespiny so symbolmi Sticky Wild alebo freespiny so symbolmi Raining Wild. Ak si vyberiete možnosť so Sticky Wild, odmena je nasledovná:

  • Zobrazenie 3x Scatter– 7 freespinov + 2 až 7 zafixovaných Wildov na každom valci
  • Zobrazenie 4x Scatter - 12 freespinov + 2 až 7 zafixovaných Wildov na každom valci
  • Zobrazenie 5x Scatter - 15 freespinov + 2 až 7 zafixovaných Wildov na každom valci
  • Zobrazenie 6x Scatter – 20 freespinov + 2 až 7 zafixovaných Wildov na každom valci

Ak si vyberiete možnosť s Raining Wild, odmena je nasledovná:

  • Zobrazenie 3x Scatter – 15 freespinov + 6 Raining Wild pri každom freespine
  • Zobrazenie 4x Scatter – 18 freespinov + 6 Raining Wild pri každom freespine
  • Zobrazenie 5x Scatter – 25 freespinov + 6 Raining Wild pri každom freespine
  • Zobrazenie 6x Scatter – 30 freespinov + 6 Raining Wild pri každom freespine

Rozdiel medzi Sticky a Raining Wild je v tom, že v prvom prípade zobrazené Wild symboly zostávajú zafixované na svojich miestach až do skončenia bonusovej hry. V druhom prípade sa Wild objavujú náhodne počas točenia valcami, ale neostávajú zafixované na svojich pozíciách. Samozrejme, v oboch prípadoch sa divoké symboly zobrazujú aj s násobiteľmi výhier x2 alebo x3.

Predstavili sme si štandardnú cestu ako získať freespiny. Pokiaľ sa vám však nechce čakať na vytočenie Scatterov, freespiny si môžete jednoducho kúpiť za vopred stanovený poplatok. Vyjde vás to na 100-násobok aktuálnej stávky.

Hrajte The Dog House Megaways v kasíne

The Dog House Megaways je online slot vyvinutý spoločnosťou Pragmatic Play so 117 649 možnosťami na dosiahnutie výhry. Vypustite psov von a vychutnajte si tento skvelý automat v online kasíne napríklad na doublestar.sk. Bonusové funkcie zahŕňajú dve možnosti na získanie freespinov, dva druhy Wild symbolov a násobitele výhier. Byť v psej búde zvyčajne nie je zábavné, ale do tej na automate The Dog House Megaways sa bude hrnúť veľa hráčov.

Kasínové hry od spoločnosti Pragmatic Play nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Pragmatic Play