Devil's Number

Devil's Number


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Devil's Number za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Apríl 2019
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 96,06%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, freespiny, automatická hra, turbo režim

Dej uprostred diablovej knižnice

Jedna z najznámejších značiek v online kasínovom prostredí - Red Tiger - vydala prednedávnom hrací automat s názvom Devil's Number a medzi hráčmi okamžite získal na popularite. Nielen v Niké, ale aj v ďalších európskych kasínach sa umiestnil medzi najhranejšími hrami. Aj preto sme sa rozhodli, že si na neho posvietime. A musíme uznať, že si získal aj nás. Ešte predtým, ako sa do neho pustíte, dovoľte, aby sme vám ho v skratke predstavili.

Devil's Number je 5-valcový online výherný automat s 4 riadkami a 30 fixne danými výhernými líniami. Kombinácie výhier ako zvyčajne platia v jednom smere a to zľava doprava. Celková atmosféra hry si nás podmanila, pretože autori slot osadili do strašidelného prostredia v akejsi zabudnutej Luciferovej knižnici. Ovládnu vás pocity strachu a neistoty. Všetko sprevádzajú hororová hudba a zvukové efekty, pri ktorých sa budete obzerať okolo seba, aby ste sa uistili, že je to hra a nie skutočnosť. Vopred teda upozorňujeme, že hra nie je vhodná pre citlivejšie povahy.

Diabol vylepšuje symboly na valcoch

Aj samotné symboly sú tak trochu strašidelné. Výherné kombinácie budete totiž vytvárať z knižných zvitkov, magickej knihy, diablovho kotla a čudesných fľašiek s ľudskými lebkami. Bŕŕŕ. Tieto symboly sú radené do skupiny vyššie hodnotených symbolov, zvyšné symboly ako 10, J, Q, K a A majú menšie hodnoty. Tieto dve kategórie sú počas hrania dôležité a hneď aj vysvetlíme prečo. Akonáhle vytvoríte výhernú kombináciu napríklad zo symbolov lebiek, diabol ich môže vylepšiť. To znamená, že pred vylepšením by ste za 4 symboly lebiek získali 180-násobok stávky, no po vylepšení až 360-násobok stávky. Za 5 symbolov lebiek by ste dostali 360-násobok stávky a po vylepšení až čertovský 666-násobok. Jav premeny sa deje náhodne a kedykoľvek. V bonusovej hre zakaždým. Čo sa týka druhej kategórie menej hodnotných symbolov (10, J, Q, K a A ), aj pri nich dochádza k špeciálnej vlastnosti. Diabol dokáže výhernú kombináciu vytvorenú z týchto prvkov nechať zhorieť, po čom sa na ich miesta kaskádovito dosadia ďalšie symboly. To môže viesť k zisku ďalšej a ďalšej výhernej kombinácie.

Čertovsky dobré špeciálne funkcie automatu

Prejdime teraz k domu najdôležitejšiemu a tým je symbol 9. Objavuje sa iba na druhom, treťom a štvrtom valci. Na prvý pohľad ide o nenápadný symbol, no opak je pravdou. V skutočnosti je to Scatter symbol, pomocou ktorého sa dostanete do bonusovej hry s 12 freespinami. A verte, že v nej je to poriadne diabolská jazda. Už keď teda vytočíte 3 deviatky, všetky sa po peknej animácii pretočia naruby a vytvoria neslávne známe trojčíslie 666. V bonusovej hre to funguje tak, že každá výherná kombinácia sa vám zapisuje do horného riadku. Ak by ste napríklad získali výhernú kombináciu zo symbolu K, zhorí, nahradí sa novým symbolmi a symbol K sa už v nasledujúcich freespinoch neukáže. Takýmto spôsobom sa môžete dopracovať k tomu, že na automate sa už nebudú objavovať menej hodnotné symboly. V prípade tých hodnotnejších symbolov to funguje tak, že ak napríklad vytvoríte výhernú kombináciu zo symbolu kotla, diabol ho vylepší a takto vylepšený symbol sa bude točiť aj počas nasledujúcich freespinoch. Pred koncom tejto bonusovej hry sa vám môže stať, že automat bude pozostávať iba z hodnotnejších vylepšených symbolov. A tie vám prinesú naozaj parádne výhry.

Zahrajte si automat Devil's Number ak sa nebojíte

Hrací automat Devil's Number sme si opakovane zahrali niekoľkokrát. Všimli sme si, že k špeciálnym funkciám vylepšenia a zhorenia menej hodnotných symbolov dochádza pomerne často, no horšie to bolo v prípade získanie troch deviatok ako Scatter symbolu. Zrejme sme len nemali to potrebné šťastie, ktoré máte možno vy. Skúste a uvidíte. Tento diablov slot nájdete aj v online kasíne Niké, kde si ho môžete zahrať na všetkých platformách - mobil, tablet, počítač.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger