Simply the Best 81

Simply the Best 81


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Simply the Best 81 za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Máj 2019
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 95%
Volatilita: Stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, freespiny, automatická hra

Ovocná klasika s 81 výhernými líniami

Simply the Best 81 je ďalší z radu ovocných automatov. Vytvorila ho spoločnosť Kajot, ktorá vytvára hry nielen pre online kasína, ale aj pre kamenné kasína či herne. Vo svojom portfóliu majú stovky zaujímavých titulov, prevažná väčšina z nich spadá do kategórie takzvaných klasických výherných automatov.

Ako už samotný názov slotu Simply the Best 81 prezrádza, je veľmi jednoduchý, no oplýva zaujímavými vlastnosťami. Vďaka nim svoje hráčske konto môžete veľmi rýchlo navýšiť. Tvoria ho 4 valce, 3 riadky a až 81 výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Freespiny za rovnaké symboly na strednom riadku

Na valcoch sa točia rôzne ovocné symboly doplnené o sedmičky, BAR-y, zvončeky, hviezdy, či dolárovky. Okrem nich sa na automate objavuje aj bonusový symbol JOKER. Ide o Wild symbol, ktorý v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Aj keď je to v podstate jediný špeciálny symbol v tejto hre, výherný automat disponuje ešte jednou zaujímavým bonusovým javom.

V prípade, že by sa vám podarilo vytočiť na strednom riadku rovnaký symbol, získate freespiny. Musí však začínať na prvom valci zľava a pokračovať smerom doprava. Je jedno, či to budú 3 alebo 4 rovnaké symboly, freespiny získate tak či tak. Samozrejme, viac rovnakých symbolov znamená vyšší počet voľných pretočení. Ich finálny počet závisí aj od daného symbolu. Najviac je možné získať až 40 freepinov.

Simply the Best 81 - jednoduchá oddychovka

Online výherný automat Simply the Best 81 je vhodný pre začínajúcich a neskúsených hráčov. Nie je na ňom nič také, čo by vám mohlo skomplikovať samotné hranie. Jeho princíp pochopíte veľmi rýchlo. Skúste a uvidíte, či vás osloví. Pokiaľ by vás však nudil, vyskúšajte niečo úplne iné, napríklad nové Red Tiger automaty, ktoré sa bonusmi len tak hemžia.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games