Multi Vegas 81

Multi Vegas 81


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Multi Vegas 81 za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Retro automaty, symboly ovocia
Dátum vydania: Máj 2017
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 94,80 %
Volatilita: Vyššia stredná (4/5)
Mobilná verzia: Áno (verzia Multi Vegas 81 GO)
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, multiplikátor výhier, automatická hra

Ovocná klasika s 81 výhernými líniami

Hovoria vám niečo názvy online hracích automatov ako Simply the Best 81, Joker Strong, 9 Stars, či Turbo 27? Ostrieľaným hráčom určite áno. Samozrejme, ide o retro sloty z produkcie úspešnej značky v oblasti automatových a kasínových hier, spoločnosti Kajot Games. Autori hier si tu síce nepotrpia na nadupané grafické prevedenie, 3D animácie, zvukové efekty, či širokú ponuku špeciálnych bonusových hier, no i tak sa tieto jednoduché a rýchle „Kajot automaty“ tešia veľkej fanúšikovskej základni.

Aj online hrací automat Multi Vegas 81 spadá do vyššie uvedenej kategórie. Ovocná klasika zostavená zo 4 valcov a 3 riadkov má hráčom určite čo ponúknuť. Už len fakt, že disponuje 81 výhernými líniami je veľkým ťahákom. Výhry na ňom sú platné iba zľava doprava. Pokiaľ by ste vytočili výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, ide o klasiku, všetky výhry sa sčítavajú.

Symbol Multi Wild ako žolík i násobiteľ výhier

Na valcoch narazíte na notoricky známe symboly klasických automatov – čerešne, pomaranče, slivky, melóny, hrozná, ale i dolárovky a červené sedmičky. Práve sedmička je symbol s najvyššou hodnotu na slote. Za jej tri symboly získate 16-násobok stávky, za štyri dokonca až 160-násobok stávky. Za symboly ovocia je to už menej – za štyri melóny obdržíte 60-násobok a napríklad za štyri hrozná 40-násobok stávky.

Točiť donekonečna iba obyčajné symboly by bola nuda. Aby online hra Multi Vegas 81 mala potrebný šmrnc, autori do nej zakomponovali aspoň jeden špeciálny bonusový symbol. Ide o symbol Multi Wild, čiže o takmer klasického žolíka. Okrem toho, že nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, plní ešte jednu dôležitú funkciu. Ide zároveň aj o násobiteľa výhier. Pokiaľ je symbol Multi Wild súčasťou výhernej kombinácie, výhru zdvojnásobí. Ak sa vo výhernej kombinácii nachádza dvakrát, výhra sa vynásobí x4 a ak trikrát, výhra je vynásobená x8. A to je už naozaj slušné číslo.

Hrajte Multi Vegas 81 zadarmo v Tipsport kasíne

Možno sa vám táto bonusová výbava bude zdať chudobná, no verte, že vytočenie niekoľkých symbolov Multi Wild stojí naozaj za to. Nám sa to pri skúšaní hry neraz podarilo. Online výherný automat Multi Vegas 81 má v ponuke napríklad Tipsport kasíno, ale našli sme ho aj na casino.synottip.sk či medzi RIO hrami na Doxxbete. Okrem našej stránky, aj tam si môžete skúsiť zahrať slot Multi Vegas 81 zadarmo, stačí kliknúť na tlačidlo „hrať pre zábavu“. Tak roztočte horúce valce ako vo Vegas a nech vám na nich symbol Multi Wild padá čo najčastejšie.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games