9 Stars

9 Stars


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat 9 Stars za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Retro výherný automat
Dátum vydania: September 2019
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95%
Volatilita: Vyššia stredná (4/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: násobitele výhier, bonusová hra, automatická hra

9 Stars - retro automat s modernými prvkami

Symboly ovocia, sedmičiek, BAR-ov, či hviezd. Neodmysliteľná súčasť starých dobrých retro výherných automatov. Na trhu s online kasínovými hrami je ich už toľko, že zrejme ich nikto nehral všetky. Z tejto gigantickej ponuky nie je problém vybrať si ten svoj obľúbený. Ak ste na taký ešte nenatrafili, čo tak skúsiť TIPSPORT kasíno a šťastie v online automate 9 Stars?

Retro automat 9 Stars je výtvorom spoločnosti Kajot. Tvoria ho 3 valce a 3 riadky. Obsahuje iba 5 fixných výherných línii, vďaka čomu je táto kasínová hra vhodná pre začínajúcich hráčov. Pokiaľ získate výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, výhry sa sčítavajú.

Koleso šťastia s multiplikátormi

Jedným z hlavných symbolov na automate je symbol hviezdy. Pod valcami je totiž vyobrazené pole s 9 prázdnymi hviezdami. Vašou úlohou je vyplniť všetky, aby ste sa dostali do bonusovej hry s Kolesom šťastia. Vytočený symbol hviezdy sa na spomínanom poli vyplní presne na tom mieste, na akom mieste automatu sa hviezda objavila.

Pokiaľ teda získate všetkých 9 symbolov hviezdy, objaví sa pred vami Koleso šťastia. Pri prvom roztočení vytočíte jeden zo symbolov (výherný symbol) a pri druhom roztočení sa dozviete hodnotu násobiteľa výhry (x2, x4, x8, x10). V tejto bonusovej hre získavate výhry v závislosti na výške stávky, ktorú ste do hry vložili. Vaša výhra = hodnota vytočeného symbolu krát násobiteľ.

Ďalším bonusovým „javom“ je, že akonáhle na všetkých 9 pozíciách automatu vytočíte rovnaký symbol, celková výhra je zdvojnásobená.

Symbol hviezdy je tým najhodnotnejším symbolom automatu 9 Stars. Za tri jeho symbolu obdržíte až 100-násobok stávky. Nasleduje symbol diamantu, ktorý má hodnotu 30-násobku stávky. Červené, modré a žlté sedmičky už „len“ 8-násobok.

Pekné oživenie staromódnosti

Aj keď si dnes veľa hráčov myslí, že 5-valcová sloty sú výhodnejšie ako 3-valcové, stále existuje široké publikum obľubujúce túto akúsi staromódnosť. Vývojári sa predbiehajú v tom, ako túto starú klasiku vyšperkovať rôznymi bonusovými vlastnosťami. No a slot 9 Stars je vyšperkovaný celkom slušne. Vyskúšaje si ho.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games