Super Joker 40

Super Joker 40


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Super Joker 40 za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Retro automaty
Dátum vydania: Október 2019
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 95 %
Volatilita: Vyššia stredná (4/5)
Mobilná verzia: Áno (verzia Super Joker 40 GO)
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, freepiny, automatická hra

Zdanie retro automatu môže klamať

Pri prvom pohľade na Kajot online hrací automat Super Joker 40 by sa mohlo zdať, že ide o klasický slot z dôb dávno minulých, ktorý vás zakrátko unudí a prestane baviť. Ale pozor, nie je to celkom tak. Má v sebe niečo, čo určite oceníte. Niečo, čo vám prinesie omnoho zaujímavejšie výhry ako klasické točenie valcami. Prejdime si však všetko poporiadku.

Výherný automat Super Joker 40 autori hry zo spoločnosti Kajot vyskladali do 5 valcov a 4 riadkov. Získať výhernú kombináciu je možné až na 40 výherných líniách. Platné sú iba jedným smerom, zľava doprava. Pokiaľ by ste vytočili výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, o nič nebudete ukrátení. Všetky výhry sa sčítavajú.

Jednotlivé symboly nevynikajú žiadnou noblesnou grafikou naozaj ide o retro slot. Najvyššie výhry vám prinesie symbol červenej sedmičky, ďalej nasledujú BAR, melóny, hrozná, slivky, jablká, citróny a čerešňa. Ich hodnoty si môžete pozrieť na výhernej tabuľke po zakliknutí informácii. Hoci hodnoty základných symbolov nie sú moc vysoké, podstatnému pri tejto hre sú bonusy.

Silné bonusové vlastnosti automatu Super Joker 40

A teraz vysvetlenie toho „chválospevu“ v úvode recenzie. Na valcoch sa objavuje aj Joker ako Wild symbol. Je to žolík, ktorý ako zvyčajne supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Na automate zohráva ešte jednu špeciálnu úlohu. Akonáhle vytočíte na jednom celom valci rovnaký symbol, tento valec sa v nasledujúcom pretočení zmení na žolíkový. Vo všetkých štyroch riadkoch bude teda symbol Jokera. No a to bude mať určite za následok zisk niekoľkých výherných kombinácii súčasne.

Ďalším fantastickým javom je, že ak by ste na všetkých pozíciách automatu vytočili rovnaký symbol, získate výhru v podobe 500-násobku aktuálnej stávky.

Druhým klasickým bonusovým prvkom je Scatter symbol v podobe Hviezdy. V prípade, že sa na valcoch objaví trikrát, aktivuje sa bonusová hra s 5 freespinami. A nie hocijaká. Na valce č. 1, 3 a 5 budú automaticky umiestnené iba žolíky. Ak by ste teda na druhom a štvrtom valci vytočili rovnaký symbol s vyššou hodnotou, na obrazovke sa objaví vytúžené „Mega/Big Win“.

Super Joker 40 zadarmo si zahráte aj v Tipsport kasíne

Retro slot Super Joker 40 s modernými prvkami nás očaril. Očarí aj vás? Vyskúšajte si ho napríklad v online kasíne Tipsport, kde to ide mimochodom aj zadarmo bez registrácie, pre zábavu a uvidíte, či vás osloví. Symbol Jokera na celom valci, hmmm, to sa len tak často nevidí.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games