Joker 5

Joker 5


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Joker 5 za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Ovocný automat
Dátum vydania: Júl 2022
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 96,10 % (v kasínach môže byť nastavené rôzne: 85,16% – 97,82%)
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Gamble (Risk), automatická hra

Jednoduchý ovocný automat

Niekedy je jednoduchosť všetko, čo od online automatu chcete. Umožní vám roztočiť valce bez akýchkoľvek komplikovaných funkcií. Presne to môžete urobiť aj v hre Joker 5 od Synot Games. Tento nenáročný ovocný slot si vás získa aj slušnou bonusovou výbavou. Skočte priamo do akcie a zahrajte si Joker 5 v online kasíne, napríklad na synottip.sk.

Výherný automat Joker 5 je zostavený z 3 valcov, 3 riadkov a 5 výherných línií. Pokiaľ by sa vám to zdalo málo a radi by ste ostali v téme, skúste hru Joker 50 Deluxe so 6 valcami, 4 riadkami a až 50 výhernými líniami. Ale vráťme sa ku hre Joker 5. Spomedzi obyčajných symbolov získate najviac za kombinácie vytvorené z červených (20x) a modrých sedmičiek (15x). Tradičné ovocné symboly tu majú oveľa nižšie hodnoty.

Dve kľúčové funkcie

V hre nechýba obľúbený Wild symbol v podobe žolíka, ktorý ako zvyčajne supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Navyše aj divoký symbol dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu (50x). Na online výhernom automate Joker 5 sú kľúčové dve funkcie. Ak kdekoľvek na valcoch pristanú 3 Scatter symboly, aktivuje sa 10 freespinov, ktoré možno opätovne spustiť. Okrem toho tu nájdete aj funkciu Gamble (Risk), ktorá vám umožní zdvojnásobiť svoje výhry. Správny tip zakrytej karty výhru zdvojnásobí, ale po nesprávnom tipe o ňu prídete. Toto je v rámci jednej funkcie Gamble možné využiť maximálne 10-krát.

Synot Progressive Bonus

V modernom svete online automatov zohrávajú významnú úlohu progresívne Jackpoty. Disponujú nimi aj automaty od Synot Games. Získať niektorú z atraktívnych úrovní Synot Progressive Bonusu Diamond, Gold, Silver alebo Bronze môžete aj na automate Joker 5. No musíme podotknúť, že nie všetky online kasína majú tento progresívny bonus aktivovaný. To platí aj v prípade vlastných lokálnych jackpotov kasín, s ktorými sme sa pri tejto hre tiež už stretli.

Joker 5 je navrhnutý pre špecifickú skupinu hráčov. Ako sme už na začiatku uviedli, osloví najmä tých, ktorí na automatoch preferujú jednoduchosť a nenáročnú, svižne plynúcu hru. Fanúšikom hracích automatov s väčším množstvom špeciálnych funkcií odporúčame pozrieť napríklad Zeus Wild Thunder, tiež automat od Synot Games, ktorý sme tu rozobrali nedávno.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games