Hot Wild 5

Hot Wild 5


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherný automat Hot Wild 5 za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild Symbol, 2x Scatter symbol, progresívne Jackpoty, automatická hra

Spoločnosť Tech4Bet rozšírila sériu ovocných automatov Hot Wild a dnes v ponuke viacerých online kasín nájdete popri iných aj základnú verziu Hot Wild 5. Pokiaľ teda máte radšej menší počet výherných línií, neváhajte a vyskúšajte si ho. Je takmer rovnaký ako jeho ďalšie verzie Hot Wild 20 resp. Hot Wild 100. Pri týchto sériách automatov zvykne platiť, že čím menej výherných línií automat má, tým vyššie výherné hodnoty majú jednotlivé symboly. A platí to aj v tomto prípade.

Ako získať 500-násobok stávky

Samotný názov výherného automatu Hot Wild 5 prezrádza, s akým počtom výherných línií budete narábať. K dispozícii ich máte 5. Na nich musíte vytočiť minimálne tri rovnaké symboly, aby ste sa tešili z výhry. Dôležité je, aby kombinácia začínala na prvom valci zľava a pokračovala bez prerušenia iným symbolom opačne, teda smerom doprava.

Pri pohľade na výherné tabuľky všetkých automatov Hot Wild je vidieť nepriamu úmernosť - čím menej výherných línií, tým vyššie odmeny. A naopak. Pre porovnanie sa pozrime na symbol s najvyššou hodnotou, ktorým je červená sedmička. Na Hot Wild 100 je za päť sedmičiek výhra v hodnote 15-násobku stávky, na Hot Wild 20 už 150-násobok, no a na 5-líniovom Hot Wild si za päť sedmičiek prilepšíte o parádny 500-násobok stavenej sumy.

Wild symbol expanduje po celom valci

Všetky automaty zo série Hot Wild majú „navlas“ rovnaké bonusy – expandujúci Wild symbol a 2 symboly Scatter. Divoký symbol nahrádza kdekoľvek na valcoch symbol chýbajúci vo výhernej kombinácii. Akonáhle je Wild súčasťou výhernej kombinácie, dokáže expandovať (rozšíriť sa) po celom valci a vytvoriť súčasne niekoľko ďalších výherných kombinácií. Scatter symbolmi sú podkova a dolár. Ani jeden z nich však nedokáže spustiť bonusovú hru s voľnými pretočeniami, čo je malé mínus, ktorým trpia aj mnohé online automaty od Amusnet. Podkova sa objavuje na prvom, treťom a piatom valci, a ak sa vám ju podarí vytočiť na všetkých troch, získate 20-násobok stávky. Čo sa týka druhého Scatter symbolu, ten sa zobrazuje na všetkých valcoch. Odmenou za „dolárovú“ výhernú kombináciu je 3-, 20- a 100-násobok stavenej sumy.

Na eTipos.sk aj progresívne Jackpoty

Ak si vyskúšate online výherný automat Hot Wild 5 v slovenskom online kasíne eTipos.sk, máte možnosť rozbiť jeden z troch platformových progresívnych Jackpotov. Hra je dostupná aj v mobilnej verzii, teda stačí už len skontrolovať kvalitu pripojenia na internet a pustiť sa do toho.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Tech4Bet