Joker Blast

Joker Blast


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherný automat Joker Blast za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Retro automat
Dátum vydania: December 2020
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, bezplatný respin, automatická hra

Joker Blast od Tech4bet je retro výherný automat s klasickými ovocnými symbolmi na valcoch. Vďaka jednoduchým pravidlám je vhodný pre neskúsených hráčov. Nenájdete na ňom nič revolučné. Jeho grafické spracovanie v spojení so zvukovými efektmi vás vráti v čase do dôb, kedy sa v online svete o automatoch ani nechyrovalo. A vlastne, neexistoval ani online svet.

Ovocný retro automat 3x3

Výherný automat Joker Blast pozostáva rovnako ako napríklad Queen of Fruits z 3 valcov a 3 riadkov. Má 5 výherných línií, ktorých počet je pevne daný a nedá sa meniť. Na dosiahnutie výhry musíte vytočiť kombináciu 3 rovnakých symbolov v rámci jednej výhernej línie. Tých výherných kombinácií na jednotlivých líniách môže byť, samozrejme, aj viac. V taktom prípade sa všetky výhry spočítajú.

BAR-y (1), čerešne (2), pomaranče (3), slivky (4), melóny (10) a zvončeky (20). To sú všetky symboly točiace sa na valcoch automatu Joker Blast. Vymenovali sme ich vzostupne podľa ich hodnoty, ktorá je uvedená v zátvorkách. Nejde o žiadne prevratné čísla a sami vidíte, že veľké terno to s nimi teda nie je. Nad všetkými však vyčnieva posledný symbol tejto hry - Wild symbol. Vyobrazený je ako žolík a tak sa aj správa. V prípade potreby doplní chýbajúci symbol, aby vytvoril výhernú kombináciu. Divoký symbol má v hre najvyššiu hodnotu. Za jeho kombináciu získate 100-násobok stavenej sumy.

Bezplatné respiny po nevýherných pretočeniach

Žiadne megasymboly, Scatter symboly alebo freespiny v tejto hre nenájdete. Je tu však ešte niečo, čo vám vyčaruje úsmev na tvári a pomôže získať atraktívnejšie výhry. Ide o bonusovú funkciu Blast respin. Aktivuje sa v takom prípade, ak na všetkých políčkach dvoch valcov vytočíte rovnaký symbol. Ale vždy iba po nevýhernom spine. Oba valce zostanú zafixované a bezplatný respin roztočí tretí valec, ktorý môže vytvoriť výherné kombinácie.

Na eTipos.sk nájdete aj progresívne Jackpoty

V niektorých online kasínach môžu byť Tech4bet výherné automaty nasadené spoločne s progresívnym jackpotom Royal Jackpot. V tom prípade by bola táto prémiová hra súčasťou aj tohto online automatu.

Joker Blast nájdete napríklad aj v ponuke slovenského kasína ecasino.etipos.sk, kde máte možnosť získať jeden z troch platformových progresívnych Jackpotov. Musíte však hrať za reálne peniaze a nie za fiktívny kredit v demoverzii. Hra výborne funguje nielen na počítači, ale aj na mobilnom zariadení. Prajeme veľa zábavy a šťastia pri hre.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Tech4Bet