Forest Fruit

Forest Fruit


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherný automat Forest Fruit za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild Symbol, Scatter symbol, násobitele výhier, re-spiny, freespiny, automatická hra

Ako hrať na automate Forest Fruit?

Nezunovali sa vám ešte klasické online sloty s ovocím? Radi sa k nim sem-tam vrátite a zaspomínate si na svoje začiatky s hraním automatov? Pokiaľ ste prikývli, nasledujúce riadky sú určené práve vám. Poďme si predstaviť ďalší z radu ovocných automatov od spoločnosti Tech4bet. Je ním Forest Fruit a hráčom ponúka skvelú zábavu spojenú so solídnou porciou bonusov.

Výherný automat Forest Fruit je vyskladaný z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixne daných výherných línií. Taká klasika, ktorej má etipos.sk online casino v ponuke viac. Aby ste získali výhernú kombináciu, musíte vytočiť najmenej 2 alebo 3 rovnaké symboly v neprerušovanom slede so začiatkom na prvom valci zľava. Na valcoch vám budú robiť spoločnosť už „okukané“ symboly ovocia. Dopĺňajú ich dva neovocné symboly, uhádnete aké? Áno, zvončeka a sedmičky. A práve zvončeky a sedmičky vytvárajú výherné kombinácie len z 2 symbolov, ba čo viac, sú symbolmi s najvyššími hodnotami. Za zvonček môžete získať 8, 16, 32 a 80-násobok stávky, no za sedmičku už 20, 40, 60 a 200-násobok stávky.

Získaj výhru cez divoké symboly s násobiteľmi výhier

Výherné kombinácie pomáha vytvárať Wild symbol. Aj v hre Forest Fruit je žolíkom, no prináša so sebou aj násobitele výhier. Hodnota násobiteľa výhry závisí od počtu divokých symbolov vo výhernej kombinácii. Platí:

  • 1x Wild symbol vo výhernej kombinácii = výhra x2
  • 2x Wild symbol vo výhernej kombinácii = výhra x4
  • 3x Wild symbol vo výhernej kombinácii = výhra x8
  • 4x Wild symbol vo výhernej kombinácii = výhra x16

Scatter symboly, bezplatné re-spiny a freespiny

Vynikajúce možnosti ako vyhrať na automate Forest Fruit krásne výhry prináša aj Scatter symbol v podobe hviezdy. Zobrazuje sa iba na stredných troch valcoch a pri jej trojnásobnom vytočení obdržíte 10 freespinov. V tejto bonusovej hre nejde len o voľné pretočenia, ale i o bezplatné re-spiny. Symboly akejkoľvek výhernej kombinácie zostanú na automate zafixované, po čom sa spustí bezplatný re-spin. Zvyšuje sa tak šanca na dosiahnutie ešte lepšej výhernej kombinácie a vyššej výhry. Takýmto spôsobom sa pokračujete dovtedy, kým sa na valcoch neobjaví nová výherná kombinácia.

Forest Fruit nájdete v kasíne

Názory na klasické ovocné automaty sú medzi hráčmi rozmanité. Pre niektorých sú príliš zastaralé a neatraktívne, iní sa k nim zase veľmi radi vracajú. Online automat Forest Fruit je síce tak trochu retro, no hráčom ponúka vzrušujúcu zábavu a bohaté výherné možnosti. Wild symboly, Scatter symboly, násobitele výhier, bezplatné re-spiny a freespiny sa na jednom automate nevidia až tak často. Ak máte radi klasické ovocné sloty, mali by ste mu dať šancu. Ak sa tak rozhodnete, zahrať si ho môžete aj v slovenskom kasíne na eTipos.sk, kde to ide aj cez mobil.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Tech4Bet