Wild Joker 50

Wild Joker 50


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherný automat Wild Joker 50 za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 6 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 50
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild Symbol, Scatter symbol, freespiny, automatická hra

Hovorí sa, že na tradície by sa nemalo zabúdať. Tohto hesla sa držia aj vývojári hier zo spoločnosti Tech4bet, ktorá na trhu s online kasínovými hrami pôsobí iba krátko, no niektoré jej kúsky náš milo prekvapili. Tentoraz sme si otvorili etipos.sk casino a z portfólia Tech4bet hier vybrali tradičný ovocný automat nazvaný Wild Joker 50. Názov znie atraktívne, a tak sme si na neho posvietili bližšie.

Už prvý pohľad na výherný automat Wild Joker 50 prezrádza, že bude tak trochu výnimočný. Neskladá sa totiž z troch, štyroch, či piatich valcov, ale rovno zo šiestich. To nie je medzi klasickými či ovocnými online slotmi obvyklé. 6 valcov dopĺňajú 4 riadky a slušných 50 výherných línii. Výherná kombinácie je vtedy, ak v smere zľava doprava vytočíte minimálne 3 rovnaké symboly v neprerušovanom slede. V rámci jednej výhernej línie je platná iba najvyššia výhra, výhry na viacerých výherných líniách sa automaticky sčítajú.

Ako získať 100-násobok stávky?

V hre narazíte na typické symboly ovocia. Menej výnosné sú čerešne, citróny, pomaranče, slivky a jablká. O niečo viac získate na hruškách, hrozne a melónoch. Najviac však za neovocné symboly – zvonček, sedmička a Wild symbol. Aby hra nebola fádna, autori do nej zakomponovali aj obľúbené špeciálne vlastnosti:

  • Wild symbol je klasickým žolíkovým prvkom, ktorý v prípade potreby supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Navyše je symbolom s najvyššou hodnotou na automate. Za tri divoké symboly získate návrat stávky, za štyri si prilepšíte o 2-násobok stávky, za päť už o 8-násobok, no a napokon za 6 divokých symbol v rámci výhernej línie získa magický 100-násobok stávky.
  • Scatter symbol je Hviezda. Objavuje sa na všetkých valcoch okrem prvého a posledného. Vďaka tomuto symbolu je možné získať niekoľko voľných pretočení zdarma. Pokiaľ by sa vám na druhom, treťom, štvrtom alebo piatom valci podarilo vytočiť 2 hviezdy, získate 3 freespiny. Za 3 hviezdy je to 5 freespinov a za 4 hviezdy 8 voľných pretočení.

Wild Joker 50 aj na mobile a zadarmo

Viac bonusov a špeciálnych funkcií automat Wild Joker 50 neobsahuje. Ide teda o klasickú bonusovú štruktúru, ktorá neskúseným hráčom bude určite vyhovovať. Tým ostrieľanejším odporúčame zaloviť v ponuke eTIPOS.sk a nájsť si niečo zložitejšie. Tento ovocný automat je dostupný aj v mobilnej verzii, pričom pravidlá, výhry a stávky sú totožné s počítačovou verziou hry. Vyskúšať si môžete aj úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Tech4Bet