Čert a Káča

Čert a Káča


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherný automat Čert a Káča za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Rozprávkový automat
Dátum vydania: Október 2020
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, automatická hra

Kto by už len nepoznal legendárnu českú rozprávku Čert a Káča, ktorá bola podľa knihy Boženy Němcovej natočená v roku 1970. Skvostné herecké výkony Jiřiny Bohdalovej, Jiřího Krampla, Ladislava Trojana či Heleny Růžičkovej sa navždy zapísali do českej kinematografie. A čo by ste povedali na automat inšpirovaný práve touto kultovou rozprávkou? Príbeh tancachtivej Káči a Lucifera na valce preniesla spoločnosť Tech4bet, a my sme sa naň samozrejme museli pozrieť.

Skôr strašidelné ako rozprávkové

Online výherný automat Čert a Káča je rovnako ako napr. Joker Blast vyskladaný do 3 valcov, 3 riadkov a 5 výherných línií. Na valcoch sa točia dva druhy symbolov. Pri symboloch J, Q, K, A, karty, vidly a meč potrebujete na vytvorenie výhernej kombinácie 3 rovnaké symboly. Ich výherné hodnoty sú nižšie. O niečo lepšie sú na tom zvyšné symboly, pri ktorých vám na zisk výhernej kombinácie stačia aj dva zhodné symboly – Princezná, Káča, Vojak a Čert. Len pre zaujímavosť, za dva symboly čerta získate 8-násobok stávky, za tri až 100-násobok.

Hoci online slot Čert a Káča radíme medzi rozprávkové automaty, jeho vzhľad tomu nenapovedá. Prostredie je hororovo ladené a venované skôr čertovi ako mladej dievčine. Vizuál je temný a soundtrack znie naozaj strašidelne. Cez to sa však určite rýchlo prenesiete.

Diabolské valce s jedným bonusom

Čo sa týka bonusov, ponuka nie je až tak čertovsky dobrá. Vyzdvihli by sme expandujúci Wild symbol, ktorým je na pohľad nepríjemný diabol sfarbený do červena. Objavuje sa na všetkých troch valcoch a akonáhle môže vytvoriť výhernú kombináciu, rozšíri sa po celom valci. Získať tak môžete niekoľko výherných kombinácií zároveň. Okrem neho už na žiadny iný bonusový symbol v tejto hre nenarazíte. Za pokrytie celého automatu jedným zo štyroch symbolov J, Q, K alebo A, sa celková výhra automaticky vynásobí x3.

Roztočte príbeh v online kasíne

Ostrieľaný hráč by od automatu Čert a Káča očakával o trochu viac, no hra je skôr určená hráčom s menej skúsenosťami. Netočia sa na ňom žiadne komplikované bonusové symboly spojené s ešte komplikovanejšími špeciálnymi funkciami. Pokiaľ však máte radi jednoduchosť a české klasické rozprávky aj so štipkou hororového nádychu, tento automat si vyskúšajte. Čert a Káča nájdete v ponuke napríklad na doublestar.sk, ale aj v iných slovenských kasínach, kde máte možnosť hrania zadarmo. Pokiaľ však prejdete do verzie o skutočné peniaze, môžete vyhrať niektorý z platformových Jackpotov kasína.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Tech4Bet