81 Hot Ways

81 Hot Ways


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherný automat 81 Hot Ways za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Retro automat s ovocnými symbolmi
Dátum vydania:
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild Symbol, násobitele výhier, automatická hra

Ovocná retro klasika aj pre začiatočníkov

Preferujete pri výbere online hracieho automatu retro tradície alebo dávate prednosť inovatívnejším kúskom? Pokiaľ ste kývli na prvú možnosť, nasledujúce riadky sú určené práve vám. A určené sú aj začínajúcim neskúsenejším hráčom, ktorí sa s prostredím iGamingu iba zoznamujú.

Ako dosiahnuť 160-násobok stávky?

Výherný automat 81 Hot Ways je ideálnou štartovacou čiarou pre tých, ktorí s online hracími automatmi iba začínajú. Už na prvý pohľade je nenáročný. A jednoduchý je aj v rámci svojej funkcionality a hrateľnosti. Online Automat, ktorý skonštruovala spoločnosť Tech4bet, tvoria 4 valce, 3 riadky a ako už jeho názov nepovedá, až 81 výherných línii.

Na valcoch online slotu 81 Hot Ways sa objavuje spolu 9 symbolov – 8 obyčajných a 1 bonusový. Obyčajnými symbolmi sú BAR-y, čerešne, citróny, pomaranče, slivky, hrozná, melóny a červené sedmičky. Najvyššiu hodnotu na automate má posledne menovaná - červená sedmička. Vaša stávka bude pri vytočení troch sedmičiek vynásobená x16 a za štyri sedmičky ide už o zisk v podobe 160-násobku stávky, čo je naozaj atraktívne číslo.

Jediným bonusovým prvkom v hre 81 Hot Ways je Wild symbol, ktorý pri splnení podmienok dokáže aktivovať aj násobitele výhier. Wild symbol je žolíkom, čo znamená, že môže nahradiť akýkoľvek symbol vo výhernej kombinácii. Ak je Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie, výhru automaticky zdvojnásobí. Pokiaľ sú vo výhernej kombinácii dva Wild symboly, výhra sa násobí x4. A napokon za tri divoké symboly získate výhru ešte vynásobenú číslom 8.

81 Hot Ways aj zadarmo aj na eTipos.sk

Wild symbol v kombinácii s násobiteľmi výhier je v podstate jedinou cestou k tomu, aby ste na hracom automate 81 Hot Ways nadobudli výraznejšie výhry. Nič bonusové a špeciálne na ňom už nenájdete. I preto ho skôr ocenia hráči s menej skúsenosťami alebo hráči, ktorí dávajú prednosť rýchlej a nenáročnej hre na valcoch. Tento jednoduchý ovocný automat si môžete vyskúšať zahrať aj úplne zadarmo. Túto možnosť ponúka aj slovenské online kasíno eTipos.sk, a to aj cez mobil.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Tech4Bet