243 Simply Ways

243 Simply Ways


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherný automat 243 Simply Ways za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 243 ciest k výhre
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild Symbol, freespiny, automatická hra

Hrací automat s 243 výhernými líniami

Popularita automatov dosiahla za posledné roky nevídaných výšin a v súčasnosti sa z nich stali dôležité súčasti herných balíkov takmer všetkých online kasín fungujúcich na internete. Časy, kedy hráči „hypnotizovali“ na automate iba jednu jedinú výhernú líniu, sú nenávratne preč. Dnes sa vývojári online automatov akoby predbiehali v tom, kto na slote vytvorí viac výherných línii. To viedlo k príchodu hier s mnohými výhernými cestami, akým je aj online hrací automat 243 Simply Ways.

Hra 243 Simply Ways je od českej spoločnosti Tech4bet a v ponuke ju má napríklad etipos.sk online casino. Ide o kombináciu klasiky a moderným nádychom. Na automate sa totiž točia tradičné ovocné symboly, no ciest, ako získať výhernú kombináciu, tu je až 243. A čo je úžasné, za každú správne vytočenú výhernú kombináciu môžete získať hneď niekoľko freespinov.

Výherný automat 243 Simply Ways sa skladá z 5 valcov a 3 riadkov, pričom stredný riadok je zvýraznený. Dôvod si neskôr vysvetlíme. Na to, aby bola kombinácia výherná, musí sa skladať z minimálne 3 symbolov, začínať na prvom valci zľava a neprerušovane pokračovať smerom doprava. Čo by to bolo za ovocný výherný automat, keby sa na jednotlivých valcoch neobjavovali symboly ovocia – čerešňa, citrón, jablko, slivka, hruška, hrozno a melón. Symboly sme vymenovali vzostupne podľa ich výherných hodnôt. Ovocie dopĺňa červená sedmička, ktorá ma v hre najvyššiu hodnotu. Získať za ňu môžete 8, 24 a 80-násobok stávky. Online slot 243 Simply Ways disponuje iba jedným bonusovým symbolom – Wild symbolom. Je to žolík a ak to bude potrebné, doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii.

Stredný riadok = freespiny

A teraz to najdôležitejšie, teda už vyššie spomínaný zvýraznený stredný riadok. Pokiaľ v tomto riadku vytočíte výhernú kombináciu, získate freespiny. Ich počet závisí od toho, čo ste na danom riadku vytočili. V praxi to vyzerá takto: Ak by ste na ňom vytočili 3x čerešňu, ktorá je symbolom s najnižšou hodnotou, obdržíte 1 freespin. Za 5x čerešňu sú to 4 freespiny. Pozrime sa ale na tie hodnotnejšie symboly. Za „melónové“ výherné kombinácie na strednom riadku získate 7, 14 a 28 freespinov. Za výhernú kombináciu pozostávajúcu zo sedmičiek 8, 16 a 32 voľných pretočení, no a najviac sa dá získať s Wild symbolom - 20, 40 a 60 freespinov. A to už je naozaj utešený počet zatočení zadarmo, nemyslíte?

Automat 243 Simply Ways v kasíne aj v demo verzii

Fanúšikovia klasických výherných automatov si prídu na svoje. Online slot 243 Simply Ways im ponúka mnoho príležitostí na zisk výhernej kombinácie a vďaka strednému riadku s freespinami môžu byť tieto výhry výrazne atraktívnejšie. Skúste si ho aj vy a uvidíte, či sa stane vaším obľúbencom. Nájdete ho v slovenskom kasíne eTipos.sk, kde je k dispozícii i jeho demo verzia.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Tech4Bet