Wild Diamonds 40

Wild Diamonds 40


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherný automat Wild Diamonds 40 za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Klasické výherné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40 (fixné)
Výhernosť (RTP):
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild Symbol, Scatter symbol, freespiny, automatická hra

Nové kasínové hry od Tech4bet v ponuke kasína etipos.sk

Jasné pravidlá, nenáročný grafický vizuál, osvedčená téma a základná bonusová výbava. Pokiaľ na online výherných automatov preferujete práve tieto atribúty, nasledujúce riadky sú určené práve vám. Spoločnosť Tech4bet na iGamingovom trhu pôsobí síce len od roku 2019, no jej cieľom je stať sa v tejto oblasti rešpektovaným hráčom. Pomôže jej v tom určite aj fakt, že jej hry zaradilo do ponuky aj online kasíno TIPOSu. A ak ste sa s hrami tohto českého providera ešte nestretli, zoznámte sa s jeho prácou napríklad prostredníctvom automatu Wild Diamonds 40.

Výherný automat Wild Diamonds 40 spája 5 valcov, 4 riadky a 40 fixne stanovených výherných línii. Na to, aby bola kombinácia výherná, sa musia na valcoch v smere zľava doprava objaviť minimálne 3 rovnaké symboly. A keď už sme pri nich, na valcoch sa točia typické symboly kartových znakov, ktoré sú doplnené o pestrofarebné diamanty, Sedmičku a dva bonusové symboly. Najvyššiu hodnotu spomedzi nebonusových symbolov má Sedmička. Za päť vytočených Sedmičiek získate 20-násobok stávky.

Základné bonusové vybavenie automatu

O niečo lepšie je na tom prvý bonusový symbol. Je ním Wild symbol, alebo ak chcete, divoký symbol. Objavuje sa na všetkých valcoch. Pokiaľ ho vytočíte trikrát, získate 2-násobok stávky, za štyri je to 10-násobok, no a napokon za päť vytočených divokých symbolov na vaše konto pristane 50-násobok stávky. Okrem toho je tento symbol aj žolíkom. To znamená, že supluje symboly vo výhernej kombinácii. Druhým a súčasne aj posledným špeciálnym prvkom online automatu Wild Diamonds 40 je Scatter symbol. Ide o Hviezdu objavujúcu sa na druhom, treťom a štvrtom valci. Vďaka nej si môžete prilepšiť o pár freespinov. Za dve hviezdy dostanete 3 voľné pretočenia, za tri o 2 viac. Pri pohľade na celkové bonusové vybavenie či nízke násobky stávok za výherné kombinácie sme si mysleli, že výhry navýšime prostredníctvom obľúbenej funkcie Gamble (Risk). Táto možnosť tú však nie je, čo nás trochu sklamalo. V podstate ide o veľmi jednoduchý automat, ostrieľaní hráči pri ňom asi dlho nevydržia. No odporúčame ho skôr tým menej skúseným. Zaujímavosťou je prehľadná tabuľka, kde si môžete detailne pozrieť všetky dôležité štatistiky – časy, stávky, výhry, bonusové výhry a priebežné zostatky. Nájdete ju po kliknutí na tri vodorovné čiarky.

Wild Diamonds 40 v kasíne aj na mobile

Hrací automat Wild Diamonds 40 je dostupný aj v mobilnej verzii, pričom všetky pravidlá sú totožné s počítačovou verziou. Hry od Tech4bet majú vo svojej ponuke v čase písania recenzie už dve slovenské online kasína. Wild Diamonds 40 nájdete v ponuke noviniek na eTIPOS.sk, kde si tento automat môžete vyskúšať aj zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Tech4Bet