Greedy Goblins

Greedy Goblins


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: BETSOFT
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, re-spiny, bonusová hra, Gamble (Risk), progresívny jackpot

Čo vo vás evokujú škriatkovia? Ako prvé vás možno napadne, že ide o neviditeľných a chamtivých zelených mužíčkov, pravda? Na online hracom automate Greedy Goblins to až tak celkom nesedí. Títo nepolapiteľní huncúti vám veľmi radi pomôžu dopracovať sa k atraktívnym výhram.

Online slot Greedy Goblins nie je len o výhrach

Ide vskutku o zaujímavý a prepracovaný automat od spoločnosti Betsoft. Celá hra sa odvíja v tajomnom a magickom lese v spoločnosti roztomilých škriatkov. Po grafickej a hudobnej stránke je navrhnutý veľmi dobre a vývojári mysleli na každý detail. Jednotlivé, miestami až komické 3D animácie vás určite pobavia.

Výherné kombinácie na online automate Greedy Goblins s 5 valcami, 3 riadkami a 30 výhernými líniami platia iba zľava doprava. Začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Pokiaľ vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Za každým stromom nejaký bonus

Keď si online hrací automat Greddy Goblins otvoríte, nezľaknite sa. Čaká na vás síce viacero bonusov, no ich fungovanie veľmi rýchlo pochopíte. Prvým je Wild symbol vyobrazený ako domček. Objavuje sa iba na 2. a 4. valci a má dve špeciálne funkcie. Je žolíkom, čo znamená, že supluje chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Jeho druhou vlastnosťou je, že po vytočení zostane na svojej pozícii a rozšíri sa (expanduje) po celom valci. Následne sa spustia re-spiny zadarmo, čo môže viesť k výhernej kombinácii. Počet re-spinov je náhodný (maximálne 3).

Druhým bonusom je Scatter symbol v podobe zlatého dukáta. Za minimálne 2 jeho vytočenia získavate okamžitú výhru. Samozrejme, čí viac mincí na valcoch, tým vyšší násobok stávky získate. To ale nie je všetko, čo vám dukáty prinesú. Usilovní škriatkovia tieto dukáty z valcov zozbierajú a na ich pozície sa zosunú symboly, ktoré boli nad nimi. To môže viesť k výhernej kombinácii.

Ďalším bonusom v poradí sú voľné pretočenia. Môžete ich získať naraz 10, 15 alebo až 25. Záleží, koľko symbolov „Welcome to Elfania“ na valcoch vytočíte. Ako inak, aj tento symbol v sebe ukrýva ďalšiu parádnu vlastnosť. Počas freespinovej hry sú na niektorých symboloch zobrazené násobitele, a to až do hodnoty x10. Pokiaľ sa vám teda podarí vytočiť vo výhernej línii symboly s týmito násobiteľmi, výhra bude vynásobená prislúchajúcou hodnotou v rámci celej výhernej kombinácie. To znie dobre, no nie? A to sme s bonusmi ešte zďaleka neskončili. Online slot Greedy Goblins obsahuje aj jednu zaujímavú extra bonusovú hru. Aby ste sa do nej dostali, musíte vytočiť 2x symbol „Book of Secrets“, ktorý sa objavuje iba na valcoch 2 a 4.

Ide v nej o to, aby ste pomocou zbierania nápadov nahonobili čo najvyššiu výhru. Každý nápad ukrýva v sebe buď okamžitú výhru, alebo násobiteľa získanej výhry.

Hráči, ktorí vyhľadávajú automaty s progresívnym jackpotom si taktiež prídu na svoje. Kumulovaný jackpot získate vtedy, ak vytočíte 5x symbol Elfa na akejkoľvek výhernej línii. Dôležité je, že musíte hrať na všetkých 30 herných líniách s maximálnou stávkou na líniu. Čerešničkou na tejto bohatej bonusovej torte je funkcia Gamble (Risk). Vašou úlohou je správne tipnúť, či na zlatom dukáte padne hlava Goblina alebo Elfa.

Magický les plný bonusov v kasíne

Veríme, že sme vám predostreli všetky dôležité informácie a opísali „nástrahy“, s ktorými sa v tajomnom lese online výherného automatu Greedy Goblins stretnete. Je ich veru požehnane. Vyskúšajte si tento online slot zadarmo a užívajte si zábavnú spoločnosť roztomilých mužíčkov. Môžu vám priniesť skutočne krásne výhry.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft