Joker 81

Joker 81


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Joker 81 za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Retro automaty
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 7/81
Výhernosť (RTP): 95%
Volatilita: Stredná 3/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, automatická hra

Ovocný retro automat Joker 81 od Kajotu

Ozajstná klasika! Inak sa ani nedá opísať online výherný automat Joker 81. Istým spôsobom je modernejšou verziou automatu Joker 27, ktorý má o jeden valec menej. Je dielom spoločnosti Kajot Games, ktorá v tomto prípade opäť uprednostnila nenáročnosť a návrat do minulosti pred inováciou či extravaganciou. Automat Joker 81 je presne taký, s akým ste možno i vy kedysi začínali. Medzi hráčmi sú klasické retro sloty stále obľúbené a to aj kvôli ich jednoduchosti, rýchlosti, ovocnému vzhľadu a možnosti získať vysoké výhry pri nižších stávkach.

Joker 81 sa skladá zo 4 valcov, 3 riadkov a 7 výherných línii. Ich počet je fixne daný a neviete ho nijako meniť, no pri splnení jednej podmienky, ktorú si vysvetlíme neskôr, sa počet výherných línii navýši až na 81. Kombinácie výhier platia v jednom smere a to zľava doprava. Samotné valce obsahujú symboly čerešní, citrónov, pomarančov, sliviek, melónov, hrozien, no vyššie výhry nadobudnete vďaka hviezde (12-násobok stávky), sedmičkám (60-násobok) a symbolu Joker Bar (120-násobok).

Divoký symbol rozšíri výherné línie až na 81

Symbol Joker Bar je zároveň Wild symbolom, ktorý v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. A teraz tá vyššie spomínaná dôležitá bonusová vlastnosť automatu. Akonáhle sa na valcoch objaví symbol Joker Bar, hrací automat sa rozšíri na 81 výherných línii, čím vaše šance na výhru rapídne stúpnu. No to je v podstate všetko, čo sa nejakých bonusových atribútov tohto automatu týka. Nenájdete na ňom žiadne Scatter symboly, freespiny, multiplikátory výhier, či iné rôzne bonusové minihry.

Automat Joker 81 nájdete v kasíne Tipsport

Bez ďalších bonusových prvkov hry môžeme teda skonštatovať, že online slot Joker 81 je určený hráčom, ktorí obľubujú rýchlu a nenáročnú hru s točiacimi sa valcami. Na svoje si prídu aj starí harcovnící, ktorí sa z času na čas radi vrátia k svojim herným začiatkom a hrám z čias minulých. Hoci vyzerá táto hra poriadne retro, šťastie na výhernom automate Joker 81 môžete vyskúšať nielen na svojom počítači, ale i na mobile či tablete. Nájdete ho napríklad aj v online kasíne Tipsport, kde môžete hrať úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games