Double Game 2

Double Game 2


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Online hra Double Game 2 zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne DoubleStar.
Hraj výherný automat Double Game 2 za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: E-Gaming
Téma automatu: Retro automaty
Dátum vydania: Jún 2021
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne násobitele výhier, automatická hra

Nenašli ste v ponuke online kasín rokmi osvedčenú klasiku, ktorá sa drží hesla - v jednoduchosti je krása? Tak už ste našli. Výherný automat Double Game 2 od spoločnosti E-gaming vás zaujme retro štýlom v podobe ovocných symbolov a solídnym vizuálom. Hra je vybavená tradičnými bonusovými symbolmi, násobiteľmi výhier a freespinami.

Ako získať 200-násobok stávky

Online hrací automat Double Game 2 má identickú skladbu ako Diamondz. Tvorí ho 5 valcov, 3 riadky a 20 výherných línií, ktorých počet je fixne daný. Víťazný spin zaznamenáte vtedy, ak vytočíte minimálne dva rovnaké symboly na susedných valcoch. Táto výherná kombinácia musí začínať na prvom valci zľava a reťazovito pokračovať smerom doprava. Okrem ovocných symbolov s obrázkami čerešní, citrónov, sliviek, pomarančov, hrozna a melónov sa na hracom poli objavujú aj strieborné BAR-y, červené a zlaté sedmičky. Pri sedmičkách vám na zisk výhernej kombinácie stačia len dva symboly, pri zvyšných symboloch na to potrebujete minimálne tri. Z hľadiska výhier je najcennejším symbolom červená sedmička – 20x, 40x, 60x a 200-násobok stávky.

Osviežujúce bonusy

Wild symbol a Scatter symbol fungujú presne tak, ako to poznáte z tradičných online slotov. Divoký symbol nahrádza všetky symboly okrem Scattera, aby doplnil výhernú kombináciu alebo ju rozšíril. Navyše výherná kombinácia obsahujúca Wild symbol výhru vynásobí. Násobiteľ má progresívny charakter a jeho hodnota je priamo úmerná počtu Wildov. Na každom z piatich valcov sa môže objaviť Scatter symbol DG (skratka hry). Pokiaľ ich vytočíte minimálne tri, získate 10 pretočení zdarma. V prípade rovnakého postavenia symbolov v zhodných pozíciách na valcoch základnej aj bonusovej hre získate výhru rovnajúcu sa 3-, 5- alebo 15-násobku stavenej sumy.

Užite si zábavu s Double Game 2 aj zadarmo

Ak sa rozhodnete zahrať si automat Double Game 2 v slovenskom online kasíne DoubleStar, získať môžete niektorý z platformových progresívnych Jackpotov – Gold, Silver a Bronze. Hodnoty všetkých troch priebežne narastajú a vidíte ich priamo nad valcami.

Double Game 2 je dostupný v online kasínach aj v demoverzii, čo ocenia najmä tí hráči, ktorí potrebujú na oboznámenie sa s automatom nejaký čas a chcú sa na začiatku vyhnúť riziku. Roztočte šťavnaté ovocie a užite si na tomto slote veľa zábavy. O sladké výhry sa postará osviežujúca bonusová dvojkombinácia - Wild symboly s progresívnymi násobiteľmi výhier a freespiny.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od e-gaming