Primal Age

Primal Age


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Hraj výherný automat Primal Age za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: E-Gaming
Téma automatu: Dobrodružný automat
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, respiny, automatická hra

Prehistorický lov odmien na valcoch

S online slotom Primal Age sa vrátite ďaleko v čase. Teraz nemáme na mysli tému retro automatov a obdobie ich prvého rozmachu, ale ide o návrat do prehistorického obdobia. Do časov, kedy po našej matičke Zemi pobehoval človek neandertálsky a ozrutné mamuty. Vydajte sa na cestu plného dobrodružstva a vzrušujúceho lovu atraktívnych výhier.

5-valcový výherný automat Primal Age so 4 riadkami a 20 fixnými výhernými líniami nám trochu pripomínal hru Nightmare Squad, ktorej recenziu sme vám už ponúkli. Grafika a celkový vizuál pôsobí veľmi príjemne, animácie sú hravé a hlavne neotravujú. Ide o celkom zreteľný rukopis spoločnosti E-gaming, ktorá má túto vydarenú online hru na svedomí. Na prehistorickom automate Primal Age sú výherné kombinácie platné iba v jednom jedinom smere, a to zľava doprava. Začínať musia ako zvyčajne na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať opačným smerom. V rámci jednej výhernej línie platí iba tá najvyššia výhra, v prípade viacerých výherných kombinácii na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry sčítavajú.

Pestrofarebná paleta herných bonusov

Spoločnosť pri hraní vám bude robiť pračlovek, mamut, vták, diviak a kartové znaky poskladané z kameňov, ako sa na dobu kamennú patrí. Najvyššiu hodnotu má pračlovek, ktorý dokáže vytvoriť výhernú kombináciu aj z dvoch symbolov (to isté platí aj pri symbole mamuta). Získať za neho môžete postupne 4, 20, 80 a 200-násobok stávky. Druhým symbolom z hľadiska odmien je spomínaný mamut – 2, 16, 40 a 160-násobok stávky.

Na nedostatok bonusov sa hráči pri automate Primal Age sťažovať vonkoncom nemôžu. Veď posúďte sami - expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, násobitele výhier či freespiny. Vskutku bohatá ponuka:

  • Expandujúci Wild symbol – ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly výhernej kombinácie s tým, že ak môže vytvoriť ďalšie, na ich získanie expanduje po celom valci. Divoké symboly sa v hre objavujú pomerne často.
  • Násobitele výhier – sú spojené s Wild symbolom. Každý divoký symbol, ktorý je súčasťou výhernej kombinácie, násobí výhru x2. Ak sú dva, výhra sa násobí x4, ak tri, tak x8.
  • Scatter symbol – je označený ako bonus. Za tri tieto symboly automaticky získate 10 freespinov.
  • Respiny - Počas freespinov dochádza k ďalšej špeciálnej vlastnosti. Všetky symboly výhernej kombinácie zostanú zafixované na svojich miestach, po čom sa roztočia ostatné symboly. Takýmto spôsobom sa môžete dopracovať k zisku viacerých výherných kombinácii v rámci jedného freespinu. Počas hry s voľnými pretočeniami je možné opätovne získať ďalších 10 freespinov.
  • V niektorých kasínach i progresívne Jackpoty – ide o platformové progresívne Jackpoty, ktoré sú súčasťou niektorých kasín, medzi nimi i slovenského kasína Synot Tip. Zo všetkých stávok automatov v herni sa určitým malým percentom navyšujú ich hodnoty. Aktuálny stav všetkých troch Jackpotov (Gold, Silver, Bronze) je zobrazený priamo nad valcami.

Vyskúšajte si online automat Primal Age v kasíne

Kombináciu expandujúcich Wild symbolov, násobiteľov výhry, freepinov a respinov hodnotíme ako mimoriadne lákavú bonusovú ponukuvydarenej hry. Výherný automat Primal Age od e-gaming by ste si mali určite vyskúšať v online kasíne. Funguje rovnako perfektne na počítači, na tablete i na mobile.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od e-gaming