Multiplay 81

Multiplay 81


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Hraj výherný automat Multiplay 81 za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: E-gaming
Téma automatu: Ovocný retro automat
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, multiplikátor výhier, autoplay

Automat ako stvorený pre skutočných hráčov

Ovocné hracie automaty zrejme nikdy neomrzia, a preto aj tvorcovia nezaháľajú a tieto mašinky neustále hráčom servírujú ako na zlatom podnose. V dnešnej recenzii sa pozrieme na ďalšiu takúto hru s názvom Multiplay 81, ktorá vzišla z dielne E-gaming.

Ovocná klasika s 81 výhernými líniami

Keď si zapnete online automat Multiplay 81, budete si pripadať, ako by ste sa ocitli v tradičnej kamennej herni. Ide totiž o známy výherný automat patriaci medzi obľúbené retro hry, a tak ho autori upravili aj do online podoby. Hracia plocha hracieho automatu Multiplay 81 pozostáva zo 4 valcov, 3 riadkov. Výherný spin tu zaznamenáte, keď sa vám podarí vytvoriť výhernú kombináciu aspoň na jednej z 81 výherných línií. Musí vzniknúť z 3 alebo viacerých totožných symbolov na prvých troch alebo štyroch susediacich valcoch, pričom výherné kombinácie sú kalkulované iba zľava doprava. Na valcoch budete môcť zazrieť predovšetkým tradičné ovocné symboly, ktorými sú čerešne, citróny, pomaranče, slivky, hrozná, melóny, a ktoré dopĺňajú symboly BAR, šťastná sedmička a jeden špeciálny symbol. Čo sa týka grafiky, tak od automatu Multiplay 81 nečakajte žiadne zázraky. Charakteristickým prvkom tohto slotu je predovšetkým jeho jednoduchosť a retro štýl. Hrá má rýchly spád a môžete tu samozrejme využiť aj obľúbenú funkciu autoplay.

Bonusy bez pree spinov

Bonusy a špeciálne funkcie sú často dôležitými prvkom, podľa ktorého si hráči zvolia automat, ktorý si zahrajú. V ponuke SYNOT TIP online automatov je množstvo hier, ktoré sú bonusmi poriadne prešpikované. No a potom tu máme také hry ako Multiplay 81, ktoré sú síce na bonusy skúpejšie, no aj tak nesmierne obľúbené medzi hráčmi. Ale aj tu predsalen nájdete jeden špeciálny symbol. Je ním Wild symbol, ktorý na valcoch spoznáte ako symbol s logom a názvom tejto hry. Divoký symbol vystupuje ako žolík a nahrádza všetky ostatné symboly vo výhernej kombinácii a rovnako vystupuje aj ako multiplikátor. A to je z bonusových funkcií všetko. Nebudeme klamať, málilo sa nám to, chýbali nám tu predovšetkým pretočenia zadarmo. No i tak sa k nemu ešte radi vrátime.

Vyskúšajte si retro automat v online kasíne

Ak patríte medzi hráčov, ktorých baví roztáčanie jednoduchých a rýchlych ovocných klasík, tak po siahnutí na výherný automat Multiplay 81 určite nebudete banovať. Zahrajte si mašinku populárnu z klasických herní, dnes už aj online z pohodlia domova kľudne aj cez mobil. Urobiť tak môžete na skúšku aj zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od e-gaming