Fruit Blaster

Fruit Blaster


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Hraj výherný automat Fruit Blaster za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: e-gaming
Téma automatu: Ovocné sci-fi automaty
Datum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, kaskádovitý efekt, násobitele stávok, obojsmerné výherné kombinácie, automatická hra

Ovocno-vesmírna zábava

Vedeli sme, že ovocie sa nachádza na našej planéte. Ale že ho môžeme nájsť aj vo vesmíre? Áno, začali sme našu recenziu tak trochu sci-fi, no tým sme vám len chceli priblížiť online výherný automat Fruit Blaster.

3 spôsoby na zisk výhernej kombinácie

Fruit Blaster je online hrací automat navrhnutý a vyvinutý spoločnosťou E-gaming, na ktorom sa objavuje tradičné ovocie. Symboly sú vykreslené do jasných farieb a čierne pozadie, ktoré predstavuje vesmír, ich ešte viac rozjasňuje. Automat sa rovnako ako dobrodružný slot Reel Sheriff skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 výherných línií. To by sa vám mohlo zdať možno málo, no akonáhle sa oboznámite s bonusmi a špeciálnymi funkciami, názor zmeníte. Zelenáči aj skúsení hráči určite ocenia, že výherné kombinácie neplatia len v jednom smere ako je zvykom vo väčšine iných hier. Kombinácia je výherná vtedy, ak sa skladá z minimálne troch rovnakých symbolov. Začínať môže na prvom valci zľava alebo sprava. A dokonca aj zo stredu smerujúc do oboch strán podobne ako tomu bolo pri inom e-gaming automate Jewels Quest. V podstate teda môžete vytočiť výhernú kombináciu tromi rôznymi spôsobmi.

Lavínový efekt a násobitele stávok

Nad všetkými valcami sú umiestnené vesmírne blastre, vďaka ktorým môžete získať niekoľko výherných kombinácií v rade. Po každej výhre symboly z automatu zmiznú a na ich miesta tieto blastre vystrelia nové. A čo je fajn, dopredu vidíte, o aký konkrétny symbol pôjde. V podstate ide o kaskádovitý alebo lavínový efekt, s ktorým ste sa mohli stretnúť napríklad aj v hre Puppet Show od Kajotu. Tento cyklus sa môže opakovať maximálne 10-krát za sebou.

Na online výhernom automate Fruit Blaster nechýbajú ani dva klasické bonusové symboly. Wild symbol ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii alebo ich rozširuje. Okrem toho, ak je divoký symbol súčasťou výhernej kombinácie, výhra sa automaticky zdvojnásobí. Ďaleko viac zábavy, vzrušenia a atraktívnejších výhier si užijete so Scatter symbolom. Je ním žltá hviezda a dokáže aktivovať bonusovú hru s okamžitými výhrami. K tomu potrebujete vytočiť minimálne tri tieto hviezdy a to kdekoľvek na valcoch. Na každej hviezde sa následne objaví otáznik, pod ktorým sa ukrývajú prstence rôznych farieb s náhodnými multiplikátormi stávok:

  • Žltý prstenec = 5-násobok stávky
  • Červený prstenec = 10-násobok stávky
  • Zelený prstenec = 15-násobok stávky
  • Modrý prstenec = 20-násobok stávky
  • Fialový prstenec = 25-násobok stávky

Bonusová hra končí vtedy, ak pod otáznikom nič nenájdete alebo všetky otázniky odkryjete.

Zabavte sa s Fruit Blaster aj zadarmo

Výherný automat Fruit Blaster servíruje hráčom okrem zábavy aj skvelé možnosti na dosiahnutie pekných výhier. Stačí, ak sa vám podarí vytočiť tri symboly Scatter a vaše konto môže vystreliť do nadpozemských výšin. Vyskúšajte si najprv hracie automaty zadarmo v demoverzii skor, ako začnete hrať v online kasíne s reálnymi peniazmi.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od e-gaming