Piggy Holmes

Piggy Holmes


Hodnotenie od Grisio VIP Club GameArt
Hraj výherný automat Piggy Holmes za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: GameArt
Téma automatu: Dobrodružný automat
Datum vydania: August 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 25
Výhernosť (RTP): 96,1 %
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, násobitele stávok, freespiny, respiny, megasymboly, automatická hra

Po stopách zločinu

Online automat Piggy Holmes od spoločnosti GameArt je inšpirovaný jedným z najslávnejších fiktívnych detektívov. V tejto hre však pátracie schopnosti Sherlocka Holmesa prevzalo prasiatko. Dej sa odohráva v tmavých a tajomných uličkách Londýna z viktoriánskeho obdobia.

Dobrodružný výherný automat Piggy Holmes je zostavený z 5 valcov a 3 riadkov. Spolu má 25 výherných línií, ktorých počet je nemenný. Aby ste sa tešili z výhry, musíte vytočiť minimálne 3 rovnaké symboly. Táto séria musí začínať na prvom valci zľava a bez prerušenia pokračovať smerom doprava. Na valcoch sa točí zmes rôznych predmetov nevyhnutných pre prácu detektíva. Revolver, putá, lupa a nechýba ani neodmysliteľná fajka, z ktorej populárni detektívi tak radi bafkajú. Najviac získate so symbolom revolvera a to konkrétne 25-, 100- alebo 500-násobok stávky.

Pozadie hry Piggy Holmes je veľmi pekne ilustrované a dokonale zachytáva ponurosť a tajomnosť nočného viktoriánskeho Londýna. Pouličné osvetlenie a občasné rozsvietenia okna priťahujú vašu pozornosť a vytvárajú správnu atmosféru pri odhaľovaní zločinu. Je to trošku iný prístup ako pri hre Night of Paris od Betsoftu, kde túto atmosféru vytvárajú skôr symboly na valcoch.

Wild symbol a freespiny

Vývojári hier z GameArt bonusmi a špeciálnymi symbolmi vôbec nešetria. Do automatu Piggy Holmes ich nasadili hneď niekoľko. Aj preto je tento slot medzi hráčmi pomerne často vyhľadávaný. Samotné prasiatko je Wild symbolom a ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

Za 3 symboly Piggy Scatter, ktoré sa točia na prvom, treťom a piatom valci, aktivujete bonusovú hru so 6 freespinami. Počas nich je druhý, tretí a štvrtý valec spojený do jedného a zobrazujú sa na ňom iba megasymboly. Všetky výhry sú navyše strojnásobené. Je možné opätovne získať ďalšie 3 freespiny a to vtedy, ak sa vám podarí vytočiť megasymbol Piggy Scatter.

Piggy Respins

Na automate Piggy Holmes zohrávajú dôležitú úlohu aj zlaté mince s prasiatkom. V prípade, ak ich vytočíte 6x kdekoľvek na automate, aktivujete špeciálnu funkciu Piggy Respins. Táto funkcia prebieha na špeciálnych valcoch, keď každú pozíciu automatu obsadia symboly zlatého prasiatka. Dostanete 3 respiny, počas ktorých sa zlaté prasiatka môžu pretočiť a odhaliť náhodnú výhru z vopred určeného rozsahu. A vždy, keď k tomu dôjde, počet respinov sa automaticky nastaví na 3. Takto pokračujete dovtedy, kým nevyčerpáte všetky respiny. Pokiaľ by sa vám podarilo odhaliť všetkých 15 pozícií, získavate bonus v podobe Grand Jackpotu (fixná výhra), ktorého hodnota je zobrazená na valcami. Ostatné úrovne jackpotu Mini, Minor a Major sa môžu objaviť medzi náhodnými výhrami.

Piggy Holmes na eTipos.sk aj s progresívnymi Jackpotmi

Či už ste v online kasíne veteránom alebo len začiatočníkom, ktorý chce vyskúšať novú hru, dobrodružný automat Piggy Holmes vám určite odporúčame. Servíruje totiž skvelú zábavu, niekoľko zaujímavých bonusov a jednoduché ovládanie. Pre rýchle hranie môžete dokonca využiť až dva režimy – rýchly spin a turbo spin. Vyskúšajte si na začiatok hracie automaty zadarmo. Jeho demoverziu nájdete aj v slovenskom online kasíne eTipos.sk. Pokiaľ si ho zahráte za skutočné peniaze, môžete vyhrať niektorý z 3 platformových Jackpotov tohto kasína.

Kasínové hry od spoločnosti GameArt nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od GameArt