A Night in Paris

A Night in Paris


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Dobrodružné výherné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30 (voliteľné)
Výhernosť (RTP):
Jackpot: Áno, progresívny
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, freespiny, bonusová hra, kumulujúci jackpot

Mali ste vo filmoch či knihách radšej tých zlomyseľných darebákov a zloduchov, ktorých naháňali muži zákona? Ak áno, online hrací automat A Night in Paris musíte vyskúšať. Jeho hlavnou myšlienkou sú krádeže v parížskom múzeu plneného vzácnych umeleckých diel a pokladov.

Ústrednou postavou tohto automatu je zlodej Jacques, ktorý sa snaží prekĺznuť do spomínaného múzea. Nemá to však vôbec ľahké, keďže všetky cennosti počas nočnej šichty stráži tvrdý a nekompromisný strážca Jerome LaBaste so svojím oddaným psom Pierrom.

Ako kradnúť a aj ukradnúť?

Online slot A Night in Paris pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 30 volitelných výherných línii. Výherné kombinácie platia zľava doprava, musia začínať na prvom valci vľavo a byť v neprerušovanom slede. Pokiaľ je na jeden výhernej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá najhodnotnejšia. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky vytočené výhry sa sčítavajú.

Aby sa vám podarilo z parížskeho múzea aj niečo ulúpiť, po ruke budete mať aj niekoľko bonusových funkcií. V tejto časti recenzie by sme začali opisovať podobu Wild symbolu, no ten na hracom automate A Night in Paris nie je, čo nás dosť sklamalo. Pýtame sa, prečo?

Na valcoch však nechýba Scatter symbol, ktorý zobrazuje odznak bezpečnostnej služby. V prípade, že sa vám ho kdekoľvek na valcoch podarí vytočiť minimálne 3-krát, získavate bonusovú hru s voľnými pretočeniami (3x odznak – 5 freespinov, 4x – 12, 5x - 20). Počas hry s voľnými otočeniami bude zlodej Jacques utekať pred strážcom popred valce. Je to celkom funny. Po poslednom freespine ho chytí a vám sa zobrazí výsledná výhra. Čo je malým mínusom, v tejto bonusovej hre nie je žiadny multiplikátor výhier. Taká škoda.

Ďalšie bonusové možnosti a kumulujúci Jackpot

Ďalším bonusovým prvkom je takzvaná „Okamžitá výhra“. Tú získavate vtedy, ak sa vedľa seba (v neprerušovanom slede) zobrazia symboly zlodeja, odznaku a strážcu alebo v opačnom zložení – strážca, odznak a zlodej. Odznak musí byť v strede. V tom momente získate výhru, ktorou je suma náhodne vygenerovaného násobku (x5, x10, x15, x20, x25) z celkovej stávky.

Medzi obyčajnými symbolmi (Eiffelova veža, croissant, socha, váza, dvojica holubov, dvojica milencov, zlodej, strážca, pes) sa nachádza aj obraz Napoleona. Zobrazením najmenej 3 symbolov kdekoľvek na valcoch sa spustí bonusová hra Caught in the Museum (Chytený v múzeu). V nej si vyberáte medzi vázou, obrazom a bustou. Pod každým predmetom sa ukrývajú rôzne výhry.

Výherný automat A Night in Paris obsahuje kumulujúci Jackpot (preto sa v niektorých kasínach môžete stretnúť aj s názvom A Night in Paris JP), ktorého aktuálny stav sa zobrazuje na vrchu obrazovky. Získate ho vtedy, ak sa vám podarí vytočiť 5x symbol strážcu na líniách č. 1, č. 2 alebo č. 3. Dôležitou podmienkou taktiež je, aby ste točili valcami s plným počtom aktívnych herných línií (30) a maximálnou hodnotou vkladu na líniu (5).

Zakrádajte sa potichu v online kasíne eTIPOS.sk

Online výherný automat A Night in Paris od spoločnosti Betsoft, ktorá sa zaoberá vývojom a tvorbou kasínových hier na internete, je po grafickej stránke veľmi pekne spracovaný. Nechýbajú v ňom zaujímavé 3D animácie a všetky symboly sú akoby živé. Vyskúšali sme si to, no musíme sa priznať, že dlho sme pri ňom nezostali. Absenciu Wild symbolu, ktorý považujeme za dôležitý pilier online slotov, cítiť.

Vyskúšajte si ho aj vy sami. Preoblečte sa za zlodeja a pokúste sa z múzea v Paríži ukradnúť čo najviac cenností. Toto dobrodružstvo si môžete zahrať aj v online kasíne eTIPOS.sk. Možno práve vám tento slot zapasuje. Lovu zdar!

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft