Retro Reels

Retro Reels


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Retro Reels zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Retro automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20 (volitelné)
Výhernosť (RTP): 96,47%
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, freespiny, re-spiny

Ruku na srdce! Kto by si sem-tam nenašiel čas a nezahral si retro výherné prístroje, ktoré boli fenoménom 20 či 30 rokov dozadu? Nájde sa veľa hráčov, ktorí náhodne alebo cielene narazia na tieto automaty a okamžite v nich vyvolajú spomienky a pocity nostalgie. Našťastie na trhu s online kasínovými hrami je dostatok titulov, pri ktorých si môžeme zaspomínať na svoje začiatky hrania.

Oživte svoje spomienky s retro hrami

Niekoľko naozaj retro automatov sme v minulosti mohli nájsť aj v ponuke automatových hier eTIPOS.sk kasína od celosvetovo uznávanej spoločnosti Microgaming. My sme sa tentoraz zamerali na online slot nesúci príznačný názov Retro Reels. Veru ide o riadny skok do minulosti. Na tomto automate sme našli všetko to, čo obsahovali prvé výherné stroje. Tradičné symboly ovocia, sedmičiek, BARov a jednoduchá grafika sprevádzaná staromódnymi zvukovými efektami vám okamžite privodia pocit, že cestuje do minulosti.

Online výherný automat Retro Reels obsahuje 5 valcov, 3 riadky a maximálne 20 výherných línii, ktoré si ľubovoľne nastavíte podľa seba. Výherné kombinácie platia klasicky iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo.

Vyhrávať sa dá aj bez Wild symbolu

Malou nevýhodou tejto retro „mašiny“ je, že v nej chýba Wild symbol nahrádzajúci chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Nuž, tento fakt treba prijať a popasovať sa s ním. Na valcoch však nechýbajú rôzne iné bonusové prvky, vďaka ktorým má tento online slot veľmi slušné RTP (výhernosť) 96,47%. Prvým je symbol Scatter vyobrazený na ikonke „5 freespin bonus“. V prípade, že ho vytočíte minimálne 2x, aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Za 2 scatter symboly získate 10 freespinov, za 3 je to 15, za 4 až 20 a za 5 dokonca 25 voľných pretočení.

Počas bonusovej hry s voľnými pretočeniami sú všetky výhry zdvojnásobené a je možné získať opätovne ďalšie freespiny. Nám sa napríklad podarilo vytočiť hneď na začiatku 3 scatter symboly, po čom sme mali k dispozícii 15 freespinov. V priebehu točenia valcami zadarmo sme získali ďalších pár freespinov navyše, paráda.

Okrem toho máte na online hracom automate Retro Reels ešte jednu zaujímavú možnosť na to, aby ste sa dopracovali k vytúženej výhre resp. výhernej kombinácii. Po každom dotočení valcami môžete za vopred stanovený poplatok zatočiť iba vami zvoleným valcom. Samozrejme platí, že čím je šanca na získanie výhernej kombinácie vyššia, tým viac za túto možnosť opätovného točenia zaplatíte.

Vyskúšajte si automat Retro Reels zadarmo

Všetko podstatné a dôležité sme si k online slotu Retro Reels „povedali“. Teraz je už na vás, či si tento automat sami vyskúšate. Pokiaľ ste milovníkom klasických automatov, ktoré ešte pred pár rokmi stáli niekde v kúte v herni, určite by ste ho nemali obísť. Aj napriek chýbajúcemu divokému symbolu sa dá na ňom aj čo to povyhrávať.

Otestujte si sami jednotlivé online hry, u nás si môžete vyskúšať obľúbené hracie automaty zdarma bez riskovania vlastných peňazí. Alebo kliknite na online kasíno a vytočte si na retro valcoch nejakú tu zaujímavú výhru.

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming