Retro Reels Diamond Glitz

Retro Reels Diamond Glitz


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Retro Reels Diamond Glitz zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Retro, automaty s diamantmi
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 25
Výhernosť (RTP): 96,47%
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, voľné spiny, re-spin, bonusová hra

Pre milovníkov retro výherných automatov tu máme ďalšiu lahôdku, na ktorú sme narazili v ponuke automatov na eTIPOS.sk. Lahôdku pre tých, ktorí sú otrávení rôznymi nablýskanými, modernými a komplikovanými online hracími automatmi, kde v spleti farieb jasne a zreteľne nevidíte to, čo by ste mali.

Chlapci z MICROGAMINGu si pre nás pripravili na prvý pohľad jednoduchý, no o to zaujímavejší výherný online automat s názvom Retro Reels Diamond Glitz. Ak ste už prišli do kontaktu s automatom Retro Reels Extreme Heat, ovládanie vám vonkoncom nebude robiť problém. Od svojho „súrodenca“ sa líši len v tom, že má o 5 výherných línii menej, čiže 25. Päť valcov a tri riadky sa zhodujú.

Vo víre freespinov

Rovnako je to aj s pridanými vlastnosťami počas točenia výherných valcov. K dispozícii máte tradičný Wild symbol (žolík), ktorý nahrádza chýbajúci symbol do výhernej kombinácie. Ak sa kdekoľvek na slotoch zobrazí 3 a viac Scatter symbolov, spúšťa sa bonusová hra Glittering Free Spin Bonus s niekoľkými voľnými otáčkami. A v nej to je poriadne nadupané.

Za 3 vytočené Scatter symboly získavate 15 freespinov, za 4 až 20 a za 5 dokonca až 25 voľných otočení. Ďalším bonbónikom počas bonusovej hry je, že všetky výhry sa zdvojnásobujú a je tu možnosť opätovného získania freespinov. Úžasné, pravda?

Ou, takmer sme zabudli na jeden dôležitý detail. Každé dotočenie výherných valcov neznamená koniec, práve naopak. Vždy máte možnosť (funkcia Respin) za stanovený poplatok točiť jedným určeným valcom tak, aby ste dotvorili potenciálnu ďalšiu výhernú líniu či kombináciu.

Malé mínusy sa predsa našli

Čo sa týka negatív online hracieho automatu Retro Reels Diamond Glitz, vytkli by sme dve možno zanedbateľné vecičky. Ak si zapínate pri hraní online slotoch hudbu, budete mierne sklamaní. Hudbu počuť len pri samotnom točení valcov, čo vyznieva dosť sekano a čudne. Druhým mínusom je absencia možnosti nastavenia automatického točenia. Trošku viac sa naklikáte.

Retro Reels Diamond Glitz musíte vyskúšať, aj zadarmo

Aj napriek týmto dvom vytkám musíme uznať, že online hrací automat Retro Reels Diamond Glitz nás chytil a strávili sme pri ňom viac ako sme čakali. Ak ste na neho ešte nenarazili a nechcete riskovať stratu pár euríčiek, skúste si ho najprv zadarmo. Až potom sa pustite za výhrami. Veľa zdaru!

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming