Retro Reels Extreme Heat

Retro Reels Extreme Heat


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Retro Reels Extreme Heat zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 30 výherných línií
Výhernosť 96,1 %
Minimálna stávka 0,01€
Maximálna stávka 112,50 €
Maximálna výhra (základná hra) 46 368,75 €
Maximálna výhra (s bonusovou hrou) 112 275 €
Ďalšie vlastnosti hry Otočenia zadarmo, nahradenie symbolov žolíkom (Wild), Respin

Je dobré, ak má život grády. A ak sa vám ich nedostáva, skúste sa aspoň na chvíľu posadiť k online automatu Retro Reels Extreme Heat. Dostanete poriadnu rockovú nálož a pri troche šťastia sa poteší aj vaša peňaženka.

Vypaľovačka v retro káve

Retro Reels Extreme Heat je online automatová hra, ktorú spáchali vývojári od spoločnosti Microgaming. Retro v názve nie je len tak pre ozdobu, pretože hoci je automat celkom nový, vizuálne si ide štýl 80 rokov. A to nielen grafikou, od ktorej neočakávajte žiadne 3D zázraky ani prehnanú mieru detailov. Pekná, ručne kreslená a minimalistická grafika poteší tých, čo sú alergickí na súčasné pastelové farby.

Poctivé rockové vypaľovačky, ktoré vám pri hre hrajú, si budete hmmkať ešte dlho. Akurát by sme chceli stretnúť toho génia, ktorý rozhodol, že sa budú hrať iba počas točenia valcov. Naozaj toto rozhodnutie nechápeme.

Jednoduché pravidlá s malým prekvapením

Dosť ale o vizuáli, poďme k samotnej hre. Retro Reels Extreme Heat je 5 valcový online automat s až 30 výhernými líniami. Tie sú voliteľné a tak je na vás, na koľko línií sa bude hrať. Cieľom je ako tradične vytočiť výhernú kombináciu z rovnakých symbolov, pokiaľ možno na čo najväčšom počte valcov za sebou.

Výherné kombinácie sú platné zľava doprava. Pri viacerých možnostiach výherných kombinácií na línii platí len tá najvyššia. V prípade viacerých výherných kombinácií v niekoľkých výherných líniách sa hodnota výhier sčítava.

Automatové hry od Microgamingu vedia občas prekvapiť nejakou zaujímavou funkcionalitou a niečo podobné má v talóne aj Retro Reels Extreme Heat. Ide o špecialitku zvanú Respin. Tá vám umožní na konci každého dotočenia valcov znovu roztočiť vybrané valce za zobrazený poplatok. A doplniť tak chýbajúce symboly vo výherných kombináciách ale aj zvýšiť si šancu na peknú výhru. Je na vás, koľko valcov znovu roztočíte. Toto roztočenie síce nie je zadarmo, nejedná sa o free spin, ale aj tak to považujeme za fajn vec.

Klasické bonusy, ktoré potešia

Čo sa bonusov týka, online automat Retro Reels Extreme Heat nevybočuje z priemeru. Nájdete tu Wild symbol a Scatter symbol. Wild symbol je klasický žolík, ktorý dokáže nahradiť chýbajúci symbol vo výhernej línii a doplní tak výhernú kombináciu.

Scatter symbol už prinesie viac vzrušenia, tvoria ho totiž Free Spiny. Ak sa vám ho podarí vytočiť kdekoľvek na valcoch 3 krát, získate 10 Freespinov. Ak 4 krát 15 voľných pretočení a ak 5 krát, točíte zadarmo až 20 otočiek. Ešte lepšie však je, že počas voľných pretočení sa všetky výhry zdvojnásobujú.

Vyskúšajte Retro Reels Extreme Heat najprv zadarmo

Keď si všetko zhrnieme, zrátame a podčiarkneme, verdikt je vysoko pozitívny. Automat Retro Reels Extreme Heat nás bavil a nebyť toho ticha na pozadí, bolo by to takmer dokonalé. Pokiaľ si chcete automat vyskúšať, zahrajte si Retro Reels Extreme Heat najskôr zadarmo. Tak sa s ním môžete dokonale zoznámiť bez toho, aby ste utratili jediný cent. A keď sa do toho dostanete a nájdete si vlastný herný systém, môžete to skúsiť aj za reálne peniaze. Držíme palce.

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming