Jason and the Golden Fleece

Jason and the Golden Fleece


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Jason and the Golden Fleece zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Typ hry Videoautomat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 25 výherných línií
Výhernosť 96,53 %
Minimálna stávka 0,25€
Maximálna stávka 125 €
Maximálna výhra 112 500 €
Ďalšie vlastnosti hry Wild symbol, Scatter symbol, Bonusový symbol, free spiny, násobenie výhier, bonusové hry

Pamätáte si zo školy na mýtického Gréka Jásona a jeho argonautov, ktorí sa na lodi Argo plavili za ziskom zlatého rúna? Táto hra vás znova zoberie na túto cestu a Microgaming vám tento príbeh vo svojom online automate prerozpráva.

Epická cesta za dobrodružstvom

Prvý dojem, ktorý sme pri spustení hry mali bol epický. Veľmi pekná, ručne kreslená grafika a veľkolepý hudobný podklad v nás okamžite aktivoval hrdinský mód. Rýchlo sme hľadali tlačidlo SPIN, aby sme sa mohli čím skôr vybrať na cestu. Ak by sme mali niekomu odporučiť, ako majú vyzerať správne štylizované online hracie automaty, tak ho určite pošleme zahrať si automat Jason and the Golden Fleece.

Vaša púť bude prebiehať na 5 valcoch a odmena sa skrýva na 25 pevných výherných líniách. Výherné kombinácie sú platné zľava doprava. Výnimkou sú scatter výhry. Scatter symboly vám výhru vyplatia, nech sa nachádzajú kdekoľvek na valcoch.

Úžasné bonusy pre Jásona a jeho argonautov

Automaty od Microgamingu sú známe svojimi veľmi dobre spracovanými bonusovými hrami a platí to aj pre online automat Jason and the Golden Fleece. Bonusov je tu navyše viac.

Prvým spôsobom, ako sa dostať k bonusu je vytočiť špeciálny Wild Scatter symbol. Tento symbol má zároveň funkciu scattera, aj wild symbolu. Dokáže nahradiť všetky chýbajúce symboly vo výhernej línii, okrem symbolu Zlaté Rúno. Akonáhle nahradí nejaký výherný symbol, znásobí výhru na danej línii 2x.

Pokiaľ sa vám podarí vytočiť 3, 4, alebo 5 symbolov wild symbolu, získate zadarmo 10 voľných pretočení, v ktorých sú výhry znásobené 3x. Autori boli dokonca takí veľkorysí, že počas freespinov môžete vyhrať ďalšie voľné hry aj Bonusovú hru Jason’s Journey.

Bonusová hra Jason’s Journey je asi to najlepšie čo táto hra ponúka a je to jedna z najlepšie spracovaných bonusoviek, aké v hrách nájdete. Skutočne je vidieť, že ju vývojári z Microgamingu neodflákli. Do Jason’s Journey sa dostanete, ak vytočíte na valcoch (aj mimo výhernej línie) 3,4 alebo 5 symbolov Zlatého rúna. Ide o Bonusovú hru v ktorej sa s Jasonovou loďou plavíte po mori a vždy sa musíte staviť pri nejakej výzve na vyznačených miestach na mape. Veľmi nás potešilo, že výzvy sú zakaždým iné. Vašim cieľom je doplávať až na koniec tejto cesty. Nebude to však rýchle ani jednoduché, bonus sa musí nahrať viackrát, pretože pri vytočení bonusu je dosiahnuté vždy len jedno miesto. Aby ste sa posunuli na ďalšie, musíte bonus vytočiť znova.

A aké výzvy vás v bonusových hrách čakajú?

  • Iolcus – musíte nájsť v zobrazených objektoch bonusové výhry
  • Misia Harpy Bonus – čaká vás hľadanie 4 zhodných symbolov (oheň, voda, vietor, alebo zem) Nájdený multiplikátor 2x znásobí výhru.
  • Symplegades Shipwreck Bonus – Výber áno/nie na ponúkaný objekt
  • Crete Wheel Bonus – Roztočíte koleso s násobkami vašej celkovej stávky
  • Sirenum Card Bonus – Tipujete hodnotu nasledujúcej karty (vyššia / nižšia). Ak sa otočia všetky štyri, máte možnosť získať Poker bonus.
  • Colchis Potion Bonus – Musíte nájsť v zobrazených objektoch prísady na uspanie draka.

Zahrajte si automat Jason and the Golde Fleece zadarmo

Aké je teda naše zhrnutie? Veľmi pozitívne. Online hrací automat Jason and the Golden Fleece vám určite odporúčame minimálne vyskúšať. Pri hre zadarmo máte jedinečnú šancu vyskúšať si ho bez stresu a rizika, že vás bude stáť poznávanie pravidiel peniaze. Hrajte bezplatne koľko len chcete, ovládnite celý systém hry a až potom sa vydajte na nebezpečnú plavbu aj s mešcom plným peňazí. Šťastnú cestu...

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming