Tomb Raider

Tomb Raider


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Tomb Raider zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Filmové videoautomaty
Valce: 5-valcový 3-riadkový
Výherné línie: 15 (voliteľné)
Výhernosť (RTP): 96,56%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild a Scatter symbol, bonusové hry, voľné pretočenia, Autoplay

Filmová tutovka v automatovej hre Tomb Raider

Pamätáte si ešte populárny film Lara Croft: Tomb Raider? Ak áno, tak to vás milo prekvapí, že vznikol aj licencovaný videoautomat inšpirovaný práve týmto filmom. Na základe spolupráce so spoločnosťou Microgaming sa zvečnil nielen na filmových plátnach, ale aj na valcoch automatových hrách. Toto je filmový videoautomat Tomb Raider, ktorý ste si mohli v minulosti zahrať v online kasíne etipos.sk.

Nejedná sa o jediný kúsok, kedy vytvoril Microgaming licencovanú automatovú hru na základe filmového či iného námetu. Ku príkladu možno uviesť ďalšie klasiky ako Game of Thrones, Hellboy, alebo Hitman. Týmito online slotmi nám hráčom poskytli možnosť, užiť si populárne klasiky z trocha iného uhla.

Jednoduchá grafika hracieho automatu

Hracie pole výherného automatu Tomb Raider tvorí 5 valcov a 3 riadky s 15 voliteľnými výhernými líniami. Všetky formácie výherných línií nájdete v tabuľke Payouts. Celkovú stávku ovplyvňuje množstvo stavených mincí, ich hodnota a počet aktívnych línií. Všetky tieto parametre si nastavujete sami. Nás trocha sklamal vizuál hry. Ten spolu so symboly pôsobia veľmi jednoducho a len s malým počtom jednoduchých animácii.

V hre sa celkovo točí až 11 symbolov. Hlavne symboly Lary Croft, ktoré sú až dva s rôznymi funkciami, pôsobia zo začiatku veľmi mätúco. Výhernú líniu tvoria takmer vo všetkých prípadoch minimálne tri rovnaké symboly. Začínať musia na prvom valci zľava a neprerušovane pokračovať po vedľajších valcoch doprava. V prípade vzniku väčšieho počtu výherných kombinácií na jednej línií platí iba tá najhodnotnejšia. Ak sú viaceré výherné kombinácie na rozličných líniách, výhry sa sčítavajú.

Bonusy veľkolepé ako film sám

Ohľadom bonusov to už je iná káva a zaslúžili by si samostatný film. V zálohe sú Wild a Scatter symbol spolu s bonusovými hrami a voľnými pretočeniami. Wild symbol nesie nápis „Tomb Raider“ a nielenže nahrádza chýbajúci symbol v kombinácií, no zároveň môže figurovať aj ako samostatná výherná kombinácia. Pri jeho vytočení na všetkých valcoch vo výhernej línií vytvárate najhodnotnejšiu kombináciu.

Scatter symbol je vyobrazený ako hlavná hrdinka Lara Croft s nápisom Scatter. Ak dostanete aspoň tri tieto symboly na ľubovoľnej pozícií na hernom poli, získavate voľné pretočenia. Maximálne môžete získať pri piatich Scatter symboloch až 10 voľných pretočení, a počas nich si vytočiť ďalšie freespiny. Veľkým plusom je, že akákoľvek výhra počas voľných pretočení sa strojnásobuje.

Zaujímavou bonusovou funkciou tejto hry je Tomb Bonus. Bonus aktivujete, keď vytočíte aspoň tri Bonusové sošky na jednej výhernej línií. V bonusovej hre Tomb Bonus odkrývate rovnaké množstvo sošiek, aké ste si vytočili v hre. Pri troch tri, pri piatich päť. Odkrývaním sošiek získavate výhry, ktoré sa na záver sčítajú.

Samozrejmou funkciou, ktorá nechýba ani u prastarých výherných automatoch, je možnosť spustenia Autoplay. Ten sa pri automatoch od Microgamingu zväčša skrýva v móde EXPERT. Ak chcete hrať na všetkých 15 líniách s vysokými stávkami, s tou funkciou narábajte opatrne, hlavne pri obmedzenom rozpočte.

Vydajte sa na dobrodružnú výpravu v online kasíne

Trocha nostalgie nikdy neuškodí, obzvlášť, keď si uvedomíte, že tento film sa natáčal v roku 2001. A stále je to veľmi dobrý film. S online automatom Tomb Raider si môžete osviežiť svoj filmový zážitok aj nejakou tou peknou výhrou. Ak chcete nájsť ten váš poklad, neváhajte a požiadajte Laru Croft o pomoc v online kasíne.

Filmové videoautomaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming